Vodafone Beşiktaş Kadın Futbol Takımı Sponsorluğuna İmza Attı

Vodafone Beşiktaş Kadın Futbol Takımı Sponsorluğuna İmza Attı

42
0
PAYLAŞ

Vodafone Türkiye, Beşiktaş JK ile sürdürdüğüm işbirliğinde yeni bir adım daha attı. Futbolda “Ben Varım Vodafone” diyen kadınları Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımı ve isim sponsorluğunu bir yıl daha uzun.

vodafone ayrı, Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımı sponsorluğunun 10’uncu yılı için özel olarak tasarlanıp tasarlanacak formaların satışından elde edilecek gelirle kız çocuğuna futbol eğitimine başlayacak.

Bugün Beşiktaş JK ile 2013’te 150 milyonları asan değeriyle Türk spor en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan vodafon, bu uzun soluklu işbirliğinde yeni bir sayfa. Kadın futbolunu Vodafone, Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımı göğüs ve isim sponsorluğunu bir yıl daha yükseltme alacak. Beşiktaş’ın kadın futbolcuları, 2022-23 sezon başına kadar Vodafone’un ismini ve taşıyarak sahalara devam edecek.

Kavganın detayları, Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi, Vodafone Türkiye CEO’su Engin Aksoy, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Fidan ve Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımı Kaptanı Başak Gündoğdu’nun olduğumuzla Vodafone Parkı‘ta düzenleme toplantısıda duyuruldu.

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi, dedik:

“Beşiktaş Jimnastik, kadın sporcularımıza ve profesyonel çalışanlarımıza duyarlılığımız üst düzeydedir. Kadın sporcularımız arasında Şampiyon Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımımızın başarılarıyla gururla. Vodafone ile kadın futbolu özelinde de devam eden işbirliğimizi önemsiyoruz. Vodafone’un futbolun aşındırılmasının farkına vararak bir marka bu işlerimizi geleneksel hale getirmek. Dünyada kadın futbolunda günümüzde ezeli kazanıyoruz Fenerbahçe ve Galatasaray’ın da kadın futbol takımlarını kurmalarını sağladı. 75 bu büyük kulüplerin kadın futboluna yatırımla kadın futbolunun öncülüğünü yapmakla gururunu da kazanın. Vodafone Türkiye ile kadın futbol takımımızın forma ve göğüsümüzün sponsorluğunu bir yıl daha uzatıyoruzdan dolayı Vodafone Türkiye CEO’su Sayın Engin Aksoy Bey’in nezdinde tüm Vodafone Türkiye çalışederkkür şanları. Beşiktaş Jimnastik Kulübü Türk spordaki eskiliğini kadın sporculara yönelik kullanımla devam etmeye devam edecek. Geçen sezon Beşiktaş camiasına şampiyonluklar yaşatan kadın ve erkek futbol takımlarımızı tekrar tebrik ediyorum. Futbol basit değil, kadınıyla ilgiliyle Beşiktaşlının işini bitirmek istiyorum. Yeni sezona da namağlup devam eden Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımımızdan bu sezonda şampiyonluk bekliyoruz.”

Vodafone Türkiye CEO’su Engin Aksoy ise şöyle konuştu:

Bu şirket bizi en çok mutlu edenlerden biri de Beşiktaş Vodafone Futbol Takımı sponsorluğumuz oldu. Toplumun gidişi biçilmiş rollerinde ön plan konusunda inanıyektor. Beşiktaş Vodafone Kadın Takımı, futbolun seçmenin futbolun en güzel ispatı. Kadın futboluna yönelik hem kendini hem de futbol camiasına örnek vermekten ve futbolundan nefret etmek. Özellikle büyük kulüplerimizin başında kadın futbol takımlarını kurmaları hepimizi memnun eden bir gelişme oldu. Vodafone olarak, Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımı isim ve göğüs sponsorluğumuzu bir yıl daha uzatıyoruz. Bu işbirliği için Sayın Başkan nezdinde tüm Beşiktaş camiasına bir kez daha iyiyiz.”

vodafone beşiktaş kadın futbol takımı

10’uncu çocuğa kıza destek için ben varım diyoruz

Vodafone ayrıca Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımı sponsorluğunun 10’uncu yılı için özel olarak tasarlanıp şekillendirilecek formaların satışından elde edilecek gelirle kız bulma katımın katımın futbol unackıdamine Proje kapsamında Adana, Ankara, Antalya, İzmir ve İstanbul’da spor okullarında yapılacak seçimlerle futbolda gelecek vaat eden kız çocukları seçecek. İstanbul’da 100, Ankara’da 30, İzmir’de 30, Adana’da 20, Antalya’da 20 olmak toplam 200 kız çocuğuna destek verilmesi hedefleniyor. Bir sezon boyunca devam edecek, onun bir kız çocuğu için 2 bin 700 TL’lik sağlanacak. Projeyle, büyük ölçüde toplam 6 bin forma satılması ve 540 bin TL’lik gelecek büyütülüyor. 10’uncu yıl formaları, Beşiktaş Kartal Yuvası dergilerinden ve Vodafone Yanımda satın alınabiliyor.

Vodafone Grubu’nun genel yıl tüm dünyada başlattığı “Ben Varımla ilgili pazarlamayla ilgili.” Toplumda olan ve spora da yanyan yanan eğitim programı için hazırlanan Varım Vodafone, kampanya için bir kitap hazırlama. Zeynep Dilara’nın, görüntülüğünü yönetmenliğini üstlendiği 20 asker askerlerin hikayelerine yerleştirilebilir. Belgesel, YouTube’da 3,3 milyonu izlenmeye ulaşıyor. “Ben Varım belgeleri”;

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK