TEGV’li çocukların Beşiktaş hayali gerçekleşti

TEGV’li çocukların Beşiktaş hayali gerçekleşti

44
0
PAYLAŞ

Global lider kripto platform platformu Yağmur, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda TEGV’li Beşiktaş hayalini etkinliği. Beşiktaş taraftarı siyah takımlardan önce antrenmanını sürdü, sonra-beyazlı futbolcularla tanışarak keyifli bir gün geçirdi.

beşiktaş yağmur

Çocuklar ve yaşamak için #Geleceğeİşaret eğitim eğitime destek projelerini başlatan Yağmurbu Beşiktaş taraftarı 10 çocuğun hayalini süsledi. Beşiktaş JK resmi sponsoru Yağmur, TEGV sevgi Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri‘nde futbolcularla birlikte unutamayacakları bir gün yaşattı.

beşiktaş yağmur

TEGV arkadaşlar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı‘nda beyazlı maç Kasımpaşa maçı öncesi hazırlıkta siyah antrenmanı izledi. Antrenman sonrası Beşiktaşlı futbolcularBir araya gelecek olan çocuklar, gelecekle tanışmanın sevincini yaşadı. Futbolcularla sohbet eden çocuklar, sahada birlikte top oynamayı da keşfetti. Oyuncularla imzaladıkları topları küçük taraftarna hediyeleri, bu günün anısına hep fotoğraf çektirdiler. minik Beşiktaş taraftarları, ünlü futbolcularla buluşmanın sevinci ve gollerini at 23 Nisan tesislerinden anılarından.

beşiktaş yağmur

Yüzlerce çocuğun eğitimine destek sağlıyor

Eğitim yolunda Türkiye’nin geleceğine yatırım yapan Yağmur23 Nisan TEGV ile birlikte bir projeye imza attı ve 500 çocuğun eğitim isteklerini karşılayacağını açıkladı. Dosyalar #Geleceğeİşaret eğitime destek projelerinin ilk adımını atan Yağmur, çeşitli projelerle gençlerin ve eğitim geliştirmelerinin sağlanmasını sağlayacak. Sponsorluk işyle ilgili kriptografik özellikler ve fark tesislerinde; izleyen ay Beşiktaş JK ile imza attığıyla birlikte kulübün resmi sponsoru uzun soluklu katkılar ve Türk sporuna basın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK