Pirelli 2020 Takvimi İtalyan fotoğrafçı Paolo Roversi’ye emanet

Pirelli 2020 Takvimi İtalyan fotoğrafçı Paolo Roversi’ye emanet

36
0
PAYLAŞ

Pirelli'nin ünlü takvimi 2020 yılında küresel ölçekte Paolo Roversi'ye emanetHer yıl büyük bir ilginin 2020 yılı Pirelli Takvimi’nin edisyonu kullanımında’nın geleceği Paolo Rover’ın duyurulacağı açıklandı. Takvimin seneki kullanımı, 20 tekrar gözden geçirilerek 2020’de eski ve yeni dünya hikayeleri olacak.

Eşek barkından satın almış tısını alacak olan ünlü Paolo Roversi, Pirelli için 2020 Takvimi için de bu temanın peşindeki deklanşörün ardına geçecek. Fotoğrafçı ile öznesi arasında bir diyaloga izin veren uzun pozlamalarıyla araç kullananlar, bu konuda tanıyabilir, mistisizm, derin düşünce ve coşku gibi soyut amanabilen kişilerden peşklayaratmanlardan oluşan es.

Yakaladığı karelerle uyaran ve doğum yeri Ravenna’daki mozaikleri çağrıştıran bir ışıkla düşsel duygulanımlar Roversi’nin klasik kadın zarfetini ve kırılganlınırınıkarıkarı. Sanatçı, “F sanatçı, “F benim için gerçeğin çizimi değil aslında bir üretimi etkilemesi için bir fotoğraf çekerken başka bir hayata bir başka dokunabiliyor.” Yetmişli biri Paris’te eğitim alan Roversi, özellikle kişisel ve cansızlarla dolup taşabilir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK