Milli Futbol Takıma Moral Gecesi

Milli Futbol Takıma Moral Gecesi

139
0
PAYLAŞ

EURO 2020 18 Mayıs’tan beri Antalya Regnum Carya Golf & Spa ResortKamp yapmak Bir milli futbol takımıdün gece işe kısa bir ara verdi. YENİDENSürpriz organizasyonu ile marka yüzü Cem Yılmazsahne şovunu izledi. YENİDEN ve Cem Yılmaz “Hoşçakal, hoşçakal” sloganına göre EURO 2020Millilere başarılar diledi.

Türkiye Futbol Federasyonu Resmi akaryakıt tedarikçisi OPET, UEFA Euro 2020 futbol şampiyonası Yolda Milli Takımbir marka yüzü Cem Yılmaz “Güle Güle Güle Güle Gelin” konulu ahlaki gösteri ile birlikte. bir milli takım Oteldeki teknik ekip, oyuncular, personel ve aileleri bir süredir kamp yapıyor. Regnum Carya Golf & Spa Resortetkinlikte Cem YılmazŞakalarıyla iyi vakit geçiriyordu. Cem Yılmaz ve OPETYılmaz’ın sahne performansı ekip tarafından övgüyle karşılandı ve “Git güle güle gel güle güle” sloganıyla EURO 2020’de başarılar diledi. Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Takım kaptanı Burak Yılmaz ve futbolcular Cem Yılmazimzalandı milli takım forması bir hediye yaptı.

YENİDENmarka yüzü OPET Cem Yılmaz varlığı taklit etmek ve bir yandan YENİDENFarketmez Petrol’ün sahibi Faruk Etmez görüyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK