Kişiye Özel Apple Fitness Özelliği

Kişiye Özel Apple Fitness Özelliği

42
0
PAYLAŞ

eğitim teknoloji devi Apple, eğitim öğretim yeni saat konuşmasını gerçekleştirme ve iki iPad’in, iki adet spor yayın platformu şeklinde bir.ilki

Platformun Arkasındaki İlhamdan Bahsen Sağlık Teknolojileri İçin Fitness Kıdemli yönetmeni Jay Blahnik, “Apple Fitness +, Her Günümüz Çok Basit Bir İlham Uzerine Kuruldu Ve Tüm Hizmet Daha Fazla İnsanların Sağlıklı Yaşam Sürmelerine Yardımcı Olmak İçin Tasarlandı” Dedi.

egzersizler

Apple, kullanıcı elma izle Eğitim kurslarında öğrenciler 10 antrenman eğitimi için yarışmaki yarışmalarda, bu kurslarda eğitim için birinci sınıf eğitmenlerden oluşan bir ekip oluşturdular. Egzersiz yapmak, koşu bandı, koşu bandı koşusu, kurek çekme, dans, bisiklete binme, yoga, güç ve süreden geçme sürelerini erkenden beklersiniz. Artı, Platformu Kullanmaya Başladığınızda Ve Algoritma Ne Door Sınıfları / Antrenmanları Sevdiğinizi Öğrendikten SONRA, EN Sevdiğiniz Kategori Denemeniz İçin Yeni Sınıflar VE Antrenmanların Sıra Mevcut Beden Uygun Olarak Yeni Seçenekler Öner olacaktır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK