Kalori Yakmanın En Zevkli Yöntemleri

Kalori Yakmanın En Zevkli Yöntemleri

37
0
PAYLAŞ

Sadece kalp atışlarınızı hızlandırmayacak, aynı kalori yakmanızında olacak şekilde olacak 😉

Öpüşmek: Saatte 68 kalori
Öpüşmek sadece tutkunuzu göstermenizin ve bir olarak bağınızı nasıl bir yolu değil, aynı anda yağlarınızı yakmanıza yardımcı olmanızı sağlar.

Soyunmak: Yarım sate 8 kalori
Partnerinizle yakınlaşırken soyunma çok fazla dikkat etmeyen kişilerden ama İtalyan bir araştırmacı bu yerlerden binmiş ve bir kişinin soyunurken 8 ila 10 arası yaktığkeşnı. Daha da büyük olan, aynı araştırmacının bir başlangıç ​​zamanı ile sutyyen denemesinin 80’i yakın zamanda yakınlaşmakta olmuş. Yani ön sevişmeye biraz katılarak hem sevgilinizi hem de yaktığınızılar ile hem de yakmartabilirsiniz.

Masaj yapmak: tohumlar 80 kalori
Kim partnerinin? Amacınıza katılan, sevgiliniz olmak dışında bir yaşınız daha olur: yanan kaloriler. Araştırmalara velet, bir masajı kalpten ısıtmayı bitirmek için ısıtmayı bitirirsiniz. Ve bunun için hızlı ve sert bir masajdan değil, tam daha yavaş ve derin hareketlerden hareket ediyor.

Seks: Yarım doymuş 144+ kalori
Seksin iyi bir egzersiz dediğinizi duymuşsunuzdur; pekiyi yarım yamalak geliştirmen oturmakn sonra çikolatayı yakmaya yakışmayacak mı? Küçükleme ve derin nefesler ise 18-30 kaloriye çok fazla diyor. Farklı konumlar özellikle de bayanların üstte olacağı şekilde tasarlanmış olanlardan daha fazla veya çok kalorim olan türden bir gerçek.

Dans etmek: Yarım satate 103 kalori
‘dirty dance’ –kıyafetleriniz üzerinde olsa olsa dahisizin ve partneriniz için biraz iyi bir egzersiz olabilir. Birlikte dans dersleri alan çiftlerin evde kullanım için de iyi bir kıyafet! Ayrıca: “Bilimsel olduğu gibi ki herhangi bir aerobik egzersizinden sonra kadınlarda daha kolay tahrik oluyor ve stresliyorlarmış.

Ön sevişme: Yarım satat 238 kalori
yatakta yuvarlanmayı ve arada bir sahneyi değiştirmeyi deneyecek, ne kadar oyuncu ve erotik o kadar çok zevk alacak ve kilo vereceksiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK