Galatasaray Kadın Futbol Takımı Kuruyor

Galatasaray Kadın Futbol Takımı Kuruyor

136
0
PAYLAŞ

Galatasaray Spor Kulübü başkan adayı Burak pırlantadüzenlediği kahvaltı organizasyonunda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Galatasaray muhabirlerisorularını cevapla Burak pırlantasarı-kırmızılı kulüp ile ilgili projeleri ve çalışmaları hakkında konuştu.

Galatasaray kadın futbol takımı kuruldu

Burak Elmas seçilirse Galatasaray kadın futbol takımıolduklarını ifade Galatasaray kadın futbol takımıKadın futbol takımımız olacağız sponsorsen de hazırsın. Göreve gelir gelmez kadın futbolu Orada da bir şube kurarak Avrupa’da ciddi başarılar elde etmeyi umuyoruz” dedi. Burak Elmas’ın ayrıca bay ve bayan sarı ve kırmızı basketbol takımları için iki ayrı seti bulunuyor. sponsorAnlaşma yaptıklarını söyledi.

Ayrıca Eylül 2020’de çalışmalara başlandı. Özen kuzu tarafından önderlik Kemerburgaz Metin Oktay spor kompleksi Proje tamamlanmış olup 85 bin metrekarelik yerleşke, futbol, ​​voleybol ve basketbol alanlarında altyapı ve takımlara hizmet verecek. yerleşke Galatasaray Spor KulübüHerkesi bir araya getirerek Türkiye’nin en modern spor aktiviteleri Spor tesisi aday olduğunu gösterir Burak pırlanta, “Florya ruhu Kemerburgaz Metin Oktay spor kompleksiİçinde yaşayacağız.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK