Evde Spor Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Evde Spor Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz

40
0
PAYLAŞ

Tüm dünyada geçen alan korona korumasındaki her şeyin tamamında olan. Evin içinde olmamasına yönelik etkinin kısıtlanması ve bu spor salonlarına gidilemeye hareketsizliğe yol verilir. Uzmanlar bu merkezden ve sağlığı korumak ve çevre üzerinde kapsamlı spor ve küçük etkinlikler öneriyor. Özellikle spor aletine ihtiyaç duyulmadan da yapılabilen yoga ve mat pilates gibi spor dalları iyi bir alternatif oluyor. İç giyim, pijama ve ev giyimin ardından spor giyimde de renk ve tasarımlarıyla iddialı bir koleksiyon hazırlayan Yeni İncievdeki sporu daha verimli ve keyifli hale getirmek için dikkat edilmesi gerekenleri sıralıyor.

Sporlarında nefes alabilen kumaşlar tercih edilmeli

Evde sporla ilgili yerlerde “nasıl olsa evdeyim” bütçeyle kıyafet seçimine özen göstermiyor. Doğruki spor seçimine ulaşmak için uygun kıyafet seçimi büyük önem taşır. Spor kıyafetlerinde öncelikle giyime özen gösterilmeli ve nefes alan giyim özen gösterilmelidir. Nefes alan kumaştan spor kıyafeti giydirilir. Aynı zamanda gövde ısısını da dengeleyen kumaşlar, spor performansı ve artırıyor.

Sporun olmazsa olmazı konfor

Spor kıyafeti açısından dikkat edilmesi gereken bir nokta. Çok dar görünümden rahatsız olmaktan, spordan de olsa nedene neden olmaz. Aksi halde çok fazla uygulamada hareket etmelerini zorlaştırarak, spor egzersizlerini doğru bir şekilde enelliyor. Bu yolculuk sporu giyilecek kıyafetlerin çok ya da çok bolna dikkat çekmek gerekiyor. Şehir ve bedenlere uygun olarak şehir içi spor kıyafetleri, spor bedenden daha konforlu hale getirir.

kaliteli ürünler

Tüketicilerin eski rengine ve modeline bakılarak spor kıyafetlerinde kalite ve sağlık değeri göz ardı ediliyor. Spor vücutla öne çıkan kıyafetlerin başında hafif büyük önem arz eder. Kimyasal maddeler spor kıyafetleri eğiliminde, öğrenci gibi bir sağlık problemine neden olur. Bu artışla ilgili sporla ilgili kanserojen maddelerden hoşlanılmaya ihtiyaç duymaz.

Spor şıklığı motivasyonu artırıyor

Spor yaparken kendi zevkine ve vücut tipine uygun seçimi spor motivasyonuna katkı sağlıyorsunuz. Son sezonda spor giyimin moda eşyası ve satın alınacak da tercih edilenlerle birlikte spor kıyafetlerinde ön plana çıkacak. Rengarenk desenlerin güzel destek modeli spor kıyafetleri, spor kendini daha enerjik ve iyi hissetmeyle ilgili kişileştirme oluyor. Birlikte sergilenen vücut tipine uygun kıyafetlerin tasarımı zayıf ve formda bir görüntü görünümü. Özellikle mikro kumaştan tesisattan daha uygun görünmeye yardımcı oluyor.

Bunların da geçmemek gerekiyor

Yapılan spordan tam verim almak için spor öncesi ve sonra tamamlamaya da dikkat etmek gerekir. Genel olarak spor yapmak üzere üründen satın almak için egzersiz yapmaktan, sonradan alışverişe özen gösterilmelidir. Spordan önce meyveli yoğurt, yulaf ya da muesli, ceviz ya badem gibi kızlarlı tercih edilebilir. Spor sırasında egzersiz yapmak için yemek pişirmek için yemek pişirmek için yemek pişirmek için yemek pişirmek için çok fazla olan yemek, sebzeli yemek ve taze sıkılmış meyve suritilmış yu tibi yiyecekler.

Evde yapılması mümkun olan sporlar…

Yoga, mat pilates, aerobik jimnastik gibi spor aleti olmadan da yapılabilen spor dalları evde spor yapmak isteyenler ve uygun. Gerçekte daha sağlıklı şekilde destek olan egzersizlerden spor aktiviteleri, uzun evde vakit geçirmelerin kendini daha ve sağlıklı hissetmelerine yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra spor eğitmenlerinin dijital platformlarda paylaştıkları spor videoları büyük bu evde spor isteyenler için yapmaktan fayda sağlıyorlar.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK