Espor kulübü Futbolist’in resmi giyim sponsoru Altınyıldız Classics oldu

Espor kulübü Futbolist’in resmi giyim sponsoru Altınyıldız Classics oldu

46
0
PAYLAŞ

espor kulübü futbolist’in resmi giyim sponsoru Altınyıldız Classics oldu

espor altınyıldız erkek giyim

erkek giyimi marka markası Altınyıldız KlasikleriTürkiye’nin kuresel başarılarıyla dan söz ettiren espor kulübü futbolist ile sektörleri damga vuracak bir iş birliğine imza attı.

Spora olan ihtiyacı olan her şeyi sürdüren Altınyıldız Klasikleri, onun günümüzdeki günlerinden artan ve yeni çağın spor biri olarak espor okullarında hızlı bir giriş yaptı. Marka, Türkiye’nin en önemli espor kuluplerrinden futbolist ile sponsorluk kurdu.

espor altınyıldız erkek giyim

Türkiye’nin en büyük oyuncularını ve oyunlarının önemli isimlerini bir araya getiren Espor kulübü Futbolcuen çok sevilen ve takip edilen oyunlar arasında yer alan VALORANT, PUBG, PUBG Mobil, HeartStone, Wild Rift ve FIFA‘da büyüka sahip araçları ile ona yarışıya bir mücadele veriyor.

Yapılan sponsorluklarda farklı branşlarda mücadele tüm Futbolcu sporcuları ve yönetim ekibi, her ürün ile şıklığı, yenilikçi tasarımlarıyla tamamlamaya ulaştıran Altınyıldız Klasikleri komutanları ile başarıyı üstlerinde taşıyacak.

Türkiye’de esporun sağlığını desteklerini sürdüreceklerini belirten Altınyıldız Klasikleri Kurumsal İletişim ve Görsel Tasarım Uğur Gülce “Espor, büyüyen ve gelişen bir alan olarak spor dallarıyla yarışacak bir gelecek geldi. Özellikle pandemi eğitimleri kapsamındaki eğitimlerin de iptal edilmekle Espor sayılarında 220 milyona kadar eğitimler gözlendi. Sporun çok çeşitli dallarına destek olan bir marka olarak Espor’daki enerjiyi çok hızlı koştuk. Türkiye’de ve dünyada çok önemli bir başarıya imza atan Futbolist ile gerçekleştirdiğimiz bir iş için çok değerliyiz. Gençlerin projesini yansıtmak arzumuz, Futbolist çatısı tüm hedeflerine yönelik ekiplerini geliştirmek için gençlerin enerjisini projelendirdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK