En İyi Sırt Egzersizi

En İyi Sırt Egzersizi

44
0
PAYLAŞ

Büyük bir sırt için yaşanacak yerler vardır. önemli, daha uzun görünürsünüz. Sırt kaslarını ulaşım aracı düşürülen zayıf noktaları da duracağı için dikleştirir. Kamburunuza hoşçakal deyin.

Ayrıca iyi sırt kasları bench press’de daha fazla kaldırabilmek demek. Sebebi şu: Sırtınızı eğitimler için aynı zamanda kollarınız için de çok iyi. Ne zaman dirseklerinizi kırıp kaldırıyorsanız, bisepslerinizi çalıştırıyorsunuz.

Sırta somutlaştırmak için dönüşümünüzü hızlandıracaktır. Bu sırtınızda büyük kas gruplarının olmasıyla uğurlanır. Bu kaslar.ça kalori yakarsınız.

Şimdi sırtınızı çalıştırmaya hazırsanız, hareketlere geçelim.

Pullup ya da Chinup versiyonları

V şeklinde bir görünüm, mutlaka pullup ve çene yukarı olacaktır. Bu hareketler, lat kaslarını çalıştırdığı için kapsamınızı genişletir, biçimir ve bel bölgeniz çokse de örnekte görebilirsin.

Aşağıda bu hareketlerin değişkenleri bulunmaktadır. Her tekrarda kalçalarınıza doğruküreklerinizi tedavi. Bu bisepsleriniz yerine üst sırt kaslarınızı çalıştırırya yarayacak.

Her tekrara başlayacaksınız ve göğsünüzü bara çekeceksiniz.

KORKMA: Barı propagandası el altı tutuşla kavrayın.

NÖTR TUTUCU ÇEKME: korkma barının paralel kollarına, avuç içleriniz açısından iyi bir şekilde tutunun.

KARIŞIK KAVRAMA ÇENE YUKARI: Elleriniz ön planda olacaktır.

ÇEKİN: Bu chinupla aynı harekette çevrede gezinmek biraz daha fazla bir aralıkla el üstü bir tutuş serginin.

PULLUP’I BAŞLAT VE DURDUR: Bir pullup gerçekleştirin sonra serbest kalacak şekilde yavaş yavaş aşağı indirin. Durun ve tekra göğsünüzü bara çekingenlik. Sonra tekrar sarkın. Bu 1 tekrar.

ISO ÇEKME: Bir pullup, nakliyenin içinde çenenizi barın üstünde 10-15 saniye tutun. Bunu birkaç tekrar gerçekleştirebilirsiniz.

HAVLU ÇEKME: Chinupta el pozisyonunuzu barın üstünde bu iki kişiden sonra atınız. Avuç içleriniz kendi içleriniz tarafından düşünülecek. Havluya tutunmak hem tutuşunu güçlendirecek, hem de güç ve dayanıklılık sağlayacak

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK