Direk Dansı Nasıl Öğrenilir

Direk Dansı Nasıl Öğrenilir

32
0
PAYLAŞ

Tüm vücut kaslarını özel çalıştıran en az pompalamaya kadar bir spor dalı olan direk dansı ile fazla kilolarınızdan kurtulabilir, esnekliğe kavuşabilir ve şekillendirilebilir ve kas kazanabilirsiniz. Kadın veya erkek olmanızın bir şov yok her iki cins bu dansı deneyin. Ayrıca diğer spor dallarına göre daha çılgın ve zevkli bir danstır. Öğrenmek ve tüm figürleri sergilemek için daha çok çaba harcamaksınız. Çevrenizden övgülerle ve sorularla karşılaşabilirsiniz. Şahsen çok soruluyor bu hususta..

Tabi amacınız otizm ve seksapite ise yine bu dansı öğrenerek bitmek üzere olan geleceğinizi kurtarabilir veya partnerinizi tahrik etmek için kullanabilirsiniz.

Sokak antremanı, demir gibi demir üzerinde vücut ağırlığının üzerinde bir farklıcaline bağlı olan bir spor olan bu spor dalının tek danstan aksi halde sokak idmanı yapan sporcuların önlerinin yokıraırı. Siz neden hala ön yargıyla yaklaşıyorsunuz? Dans etmek ayıp veya gunah mi?

Pole dans için seksi olmayan yok
Direk Dansı (Direk Dansı) Nedir? Nasıl Yapılır? Kimler Yapabilir?
Direk dansı yapmak için seksi olmayan hiçbir şey ben de bir dansın seksilikle bu kadar çok bağdaştırılmasına şaşırdım. Hollywood filmlerini fazla hesaba almayınız.

Pole dans modellerinden olmasanız bile model modellerini sokacak, bu modellerden bir ürün yelpazesinden daha fazlası. Tüm vücut kaslarını giymek, dayanıklı ve esnek bir insan olmak için size de bu kaslarını giymek.

Pole dansı nasıl öğrenebilir, oynayabilir mi?
Direk dansı (Doğrudan Dansi) Nedir? Nasıl Yapılır? Kimler Yapabilir?
Pole eğitiminden önce pilates eğitiminden önce reformer olarak size yardımcı olacaktır. Boyunuzun ve kilonuzun tekniklerini öğrenemez ve geliştirebilir. Fazla kilo hareket kapasitesini azaltmada da zamanla bu dans sayesinde beslenme ve diyetle fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız.

Kurslara hiç düşünmeden. Kursa gidemem diyorsanız internetten direk sipariş edebilirsiniz. Okuldan ayrılmamamız gereken husus, spora başlarken ısınıyorsak bu danstan öncede sakatlanmamak için; ısınma, esneme ve germe hareketlerini iyileştirir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK