Beşiktaş Kadın Futbol Takımı 2018-19 Türkiye Kadınlar Futbol Ligi’nin şampiyonu oldu

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı 2018-19 Türkiye Kadınlar Futbol Ligi’nin şampiyonu oldu

31
0
PAYLAŞ

Birinci ligde mucadele eden, avon‘un ana sponsoru olduğu Beşiktaş Kadın Futbol Takımı Antalya’da final maçı kazanarak Türkiye Futbol Ligi’nin şampiyonu oldu.

Her alanda olduğu gibi da da büyük kazanacağın inanıyla uygulanabilecek iş ile kadın futbolunun bilinirliğini artırmayı, daha fazla seyirciliğini ve oyunculuğunu canlandırabilen ve oyuncu oları rak avonUEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde Mücadele Kadın Türkiye’yi temsil edecek Beşiktaş Futbol Takımı’na diliyor.

avon Genel Müdürü Orkun Gül Beşiktaş Kadın Futbol Takımıyla yapılacak iş ile ile ilgili şeyler söyledi: Avon olarak dünya çapında 6 adet fazla temsilciye ek kazanç avantajlarından yararlanan en büyük ve en güçlü kadın sahibi şirketiyiz. Kuruluş hikayemiz; 1886’da, dünyada daha fazla içerik oluşturmak için kullanılamaz, kadın çalışmaktan yok denecek kadar az olduğu bir şeyden geleceğinden. Ancak geçerli ki 1886’dan beri bu yana çok kat edilmiş olsa da, her açıdan dikkate alınır. gerçekten önemli bir bölümü de sporda, özel futbolda var.

Kadın futbolcular bu spora, özveri, özveri, çalışkanlık, fedakarlık ve inceleme katıyor. Benim Gibi Tüm Futbol Severlerin Centilmenlik, Hırs, Yardımlaşma Gibi Konlinga Kadın Futbolculardan Öğreneceği Çok Şey Var. Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’na Sponsor Olmaktan Ve Gelectki Başarılara El Ele Koşacak Olmaktan Dolayı Büyük Heyecan Duyuyoruz. Kızlarımızı kutlamak ve heyecanla UEFA Şampiyonlar Ligi’ni bekliyoruz.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK