Beşiktaş JK ve Volvo Car Turkey buluşması

Beşiktaş JK ve Volvo Car Turkey buluşması

118
0
PAYLAŞ

Beşiktaş Jimnastik Kulübü ve Volvo Car Türkiye, sürdürülebilir bir gelecek hedefiyle devam eden işbirliklerinin bir parçası olarak bu sezon güçlerini birleştirdi. Volvo’nun 2040 yılında iklim açısından nötr bir marka olma yolunda önemli kilometre taşlarından biri olan plug-in elektrikli hibrit araçlar, lansmanda Beşiktaş yönetimine ve futbolcuların beğenisine sunuldu.

Beşiktaş Volvo

Volvo Car Türkiye ile Beşiktaş JK arasındaki ortaklık anlaşması kapsamında Volvo markalı şarj edilebilir hibrit elektrikli araçlar için devir teslim töreni BJK Nevzat Demir tesisleriÖzel bir kuruluş tarafından organize edildi. törene, Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi, Volvo Car Türkiye Genel Müdürü Magnus Boman ve Beşiktaş JK Teknik Direktörü Sergen YalçınOnun dışında siyah beyazlı takımın yıldız oyuncuları da yer aldı.

Ahmet Nur Çebi: “Volvo ile devam eden ortaklığımız artık umut verici bir boyuta ulaştı”

Volvo Oto Türkiye ile ortaklıkları hakkında konuşmak Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi Beşiktaş’ın temsil ettiği değerler sadece takımımızı değil, dünyayı ve gelecek nesilleri de ilgilendiren konulardan oluşmaktadır. Bugün odak noktası insan, insani değerler ve güvenliktir. Volvo Oto Türkiye Bizimle uzun süredir devam eden bu işbirliği, bizi bir noktada bir araya getiriyor. Yaşadığımız zamana kadar tüm evrenin iklim kriziyle boğuştuğuna ve bu yolda olduğuna inanıyor. Beşiktaş JK Görünüş Volvo Oto TürkiyeTarafından geliştirilen elektrikli otomobil dünyasını deneyimlemek için sabırsızlanıyoruz.

Magnus Boman: “Aynı sorumluluk bilincine sahibiz”

Volvo Car Turkey Genel Müdürü Magnus Boman, “İnsan odaklı bir marka olarak sorumlu olduğumuz iklim değişikliği ile ilgili çalışmalarımız uzun süredir devam ediyor. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için sektörümüze büyük sorumluluk düşüyor. Bugün geliştirdiğimiz ve kullandığımız teknolojiler ile gelecek nesillerin dünyasını ve aldığımız güvenlik önlemlerini düşünerek önlem alıyoruz. Sorunun bir parçasıysak, çözümün de bir parçası olmamız gerektiğine inanıyoruz. Bu sorumlulukla; 2025 yılında sattığımız tüm arabaların yarısı tamamen elektrikli, diğer yarısı ise hibrit olacak. 2030 yılına kadar tamamen elektrikli bir otomotiv şirketi ve 2040 yılına kadar üretim tesisleri, ofisleri, ürünleri ve hizmetleri ile tüm tedarik zinciri ile iklim açısından nötr bir marka olmak istiyoruz. Beşiktaş Jimnastik Kulübü yönetici ve sporcularına bugün bizim gibi sorumluluk bilinci taşıyan elektrik şarjlı hibrit araçlarımızı sunmaktan gurur duyuyoruz” dedi. yakın gelecekte.

İki güçlü markayı birleştiren bu vizyoner birlikteliğin içeriğine göre; Volvo Car Türkiye, Beşiktaş JK için elektrikli modellerinden biri. Volvo XC90 volvo’ya git XC60kullanmaları için onlara sunar. Volvo Car Türkiye, elektrikli otomobil modelleri de sunuyor. Vodafone ParkıÖzel alanlarda sergilenmektedir. Volvo Oto Türkiye Bunlara ek olarak; Volvo Car Prime sadakat programı ile Vodafone Park’taki kullanıcılarına özel ayrıcalıklar sunuyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK