Azerbaycan Bakü Uçak Bileti Fiyatları

Azerbaycan Bakü Uçak Bileti Fiyatları

135
0
PAYLAŞ

avrupa futbol şampiyonasıvatandaşlarımızın Türkiye’de yalnız bırakmak istemedikleri ve milli coşkuyu paylaştıkları Azerbaycankim içinde yaşamak ister Bakü uçak biletlerine büyük ilgi. Türkiye’nin önde gelen seyahat sitesi Enuygun’un verilerine göre, milli takımımız şampiyonanın ilk turunda Bakü’de Galler ve İsviçre ile oynayacak. Azerbaycan uçak biletleri Fiyatlar %130’a kadar yükseldi.

Bakü’de Galler ve İsviçre arasındaki oyunlar

avrupa futbol şampiyonasıTürkiye’nin grupta iki maç oynayacağı Bakü uçak biletlerine yoğun ilgi olduğunu söyleyen Enuygun Seyahat Analisti, “Milli oyuncularımız gruptaki diğer maçlarında oynayacaklar. 16 Haziran’da Galler ve 20 Haziran’da Azerbaycan’da İsviçre ve Bakü. şehirde oynayacak. Her iki oyunun tarihleri ​​arasında Bakü uçağı Biletlere büyük ilgi var. Haziranda Azerbaycan uçak biletleri Çağrı sayısı beş katına çıkarken, bu tarihler arasında ortalama 850 TL olan bilet fiyatları 2.098 TL’ye yükseldi.

Nüfus cüzdanı ile pasaportsuz gidebilirsiniz.

AzerbaycanEnuygun Travel, Türk vatandaşlarının Azerbaycan’a pasaportsuz ve çipli olarak seyahat edebileceğini belirterek, “Azerbaycan’a çipli kimlik ile uçakla yani Bakü üzerinden pasaportsuz seyahat edebilirsiniz. Futbol Coşku ve komşu ülkeyi keşfederek pasaportsuz yurtdışına seyahat etme yeteneği Baküİlgiyi artırdı. Pasaportsuz seyahat imkanı nedeniyle Azerbaycan seyahatindeki artışın önümüzdeki aylarda devam etmesini bekliyoruz” dedi.

Bakü’deki oyunlarda. %50 seyirci olacak

BaküYüzde 50 kapasite ile oynanacak oyunlara seyirci alınacağı açıklandı. AzerbaycanNegatiften 72 saat önce Türkiye’ye gitmek isteyen Türk vatandaşları PCR testiPasaportsuz yeni bir çipli kimlik ile seyahat edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK