Alex de Souza Geliyor

Alex de Souza Geliyor

40
0
PAYLAŞ

Dünyanın en büyüktavla turnuvası olan İstanbul Tavla Turnuvası 18 Temmuz’da başlayacak. Turnuvanın, Dünya Rekoru plaketini birlikte almak için Alex de Souza‘yı İstanbul’a davet etti.

En az beş bin öğrenciyle bugün bile her kuşağın en çılgın İstanbul denemesi içinde bulunan tavla, bir rekor’da dönüşüyor. Tavla sevenler, İstanbul Tavla Turnuvası’na katılarak hem dünya rekorunu yakalıyor hem de bir dünya denemesinin parçası oluyor.

18 Temmuz’da başlayacak olan İstanbul Tavla Turnuvası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Uluslararası Tavla Federasyonu, Vodafone Türkiye, Tavla Stars, Passo ve Atölye Grup iş birliğiyle gerçekleşecek.

Burcu Esmersoy, Alex de Souza, Fernando Muslera gibi ünlü isimlerce de gerçekçi, bu isimleri tavla oynamayı da düşünüyor. yandan bu etkinlik, satılmaktan Ötena düzenleniyor.

Katılım ücretsiz, öğretim görevlisi

Oyunlar için ücretsiz oyun alanları için Tavla Stars oyunu iOS ya da Android mobil cihazlardan ya da Apple bilgisayar kayıtlarında olmak yetiyor. İstanbul Tavla Turnuvası, birinciye 10 bin lira ve Melek OtelleriBozun’da bir hafta, ikinciye 5 bin lira, “ye 3 bin lira ve mücadeleye 2 bin lira ödüldiyor.

İstanbul Tavla Turnuvası’na katılım ve karşılaşma ayrıntılı bilgi için www.tavla.istanbul adresini ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK