adidas Predator Edge krampon ayakkabı

adidas Predator Edge krampon ayakkabı

51
0
PAYLAŞ

adidas’ın ikonik kramponu PREDATOR, falso, kurs ve tutuşu için ZONE SKIN gibi yeni özelliklerle modern futbolun teknik talepleri için yeniden tasarlandı. Kadınlar EURO 20 22 de dahil olmak üzere bu dünyadan gelen dünya çapındaki insan futbolunun önde gelen oyuncuları Wendie Renard tarafından sürdürülüyor ve Abby Dahlkemper tarafından yürütülüyor.

Adidas, PREDATOR serisi için bir sayfa sayfa modern futbolun teknik taleplerine göre ticaret arabası yeniden tasarladı ve ortaya yeni nesil PREDATOR EDGE çıktı. Her yılovatif güncellemelerle yeni evrimini in PREDATOR, PREDATOR EDGE ile ilk kez ZONE SKIN’i tanıtıyor. ZONE SKIN falso, dönüş ve tutuşu, futbolda çığır açacak bir yenilikçi.

Ayak üst bölümü ile ayak boyunca kontrol bölgesinde özel olarak ve genel olarak dört boyutlu yerleşim bölgesi, üst manipülasyonunu optimize edecek oyunculara oyunu ilerletmek için güçlü bir avantaj ve güven yorğlı

Futbol Her ve güzelliğini yaratmak için yaratılan yüksek hassasiyetli planlama, amaç çok yönlü kontrol için uygun olması için bir araya gelecek ve hareket eden bir dizi yeni tercih için tamamlanıyor.

Kramponun tabanındaki yeni FACET ÇERÇEVESİ, sahada güçlü hareket için denge ve dinamik tutuşu gönüllü kılıyor. Bu çerçeveden yana, kramponun içine doğru yeniden dağıtan ve topa vuruşrken güçnı optimize eden bir ön ayak parçasına sahip.

PREDATOR EDGE, FACET FIT yaka yapısı ile tamamlanıyor. Oyundan nefes alabilen, geç saatlerde, kolay adımda atmanın ve güvenli bir şekilde olması için birinci sınıf, bağcıksız iki parçalı PRİMEKNIT yer alıyor.

UEFA Kadınlar EURO 2022‘yi içeren ve futbol için önemli bir yılı başlatan PREDATOR, yeni oyunculara damgasını vurarak devam ediyor. PREDATOR EDGE, Wendie Renard, Christiane Endler, Abby Dahlkemper ve Toni Duggan gibi dünyanın önde gelen kadın futbolcularınca giyilecek. Bu önemli sporcular PRENSES EDGE ile futbolu daha fazla ürünler için modası geçmiş stereo kırmanın mümkün olduğunu görüyorlar.

adidas Kidemli Ürün Müdürü Artur Markowski söyle dedi; “1994 PREDATOR tasarımlarımızı tasarlamanın sınırlarını zorlamaya devam etmek ve ön ve kramponun futbol teknolojilerini sürdürmekte kullanmak için. PREDATOR bir krampondan daha fazla ancak. İkonik futbollarını ifade, futbolun harikaları olan ve hem sahada hem de sahada imkansız diye bir şey tarafından geliştirilen, PREDATOR yeni nesil gelecekla bu tasarımedmaya devaşı taşınaya de.”

Olympique Lyon’dan Wendie Renard dedi: “Predator EDGE bana yeni bir futbol çağı için yeni bir krampon gibi geliyor. Giydiğimde güçlü olmayanlar. Sanki hem sahada hem de saha dışındaki her şeyi başarabilirmişim gibi. Dünya çapındaki, yardımlarının imkansızı olasılıkları görmelerine yardımcı olmak istiyorum.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK