adidas Evde Koşu Projesi #HOMETEAM

adidas Evde Koşu Projesi #HOMETEAM

47
0
PAYLAŞ

evde hayatta kalmak için tüm dünyada hayatta kalmak #EV SAHİBİ TAKIM hareketini her geçen gün daha da renklendiren Adidasşimdi de Spor İstanbul tarafından “Evde Koşu” projeler destek oluyor. Birlikte zaman içinde aynı yolda koşmayı özleyen koşu tutkunlarını eğitimde geçirecek bu etkinlik kapsamında yarışa olanlar, evlerinde koşu bandında ya da izole koşu ister yürüyecacaklar isterler.

Koşunun ve koşucuların her zamanında olan adidas, büyük ertelenen ya da yapılamayan yarışlar, etkinlikler ve maraton gecesinde bu proje de en destekçisi. Koşucuların evlerindeki maratonda atacakları onun adımları adidas Runtastic tarafından kaydedilecek ve kilometrelik koşular boyunca birikecek.

10KM yürüyüşten 270KM İstanbul koşusuna

ev sahibi adidas
Evde Koşu” ile hedeflenen ve 1 adet de 45 hedeflenen yürüyüşculara seçebilecekleri. İsteyenler 42KM ile Evde Maraton Hedefini isteyenler 21 km ile Ramazan’da isteyenleri seçebiliyorlar. “Uzun hedef istiyorum” diyenler ise İstanbul’u bir ucundan diğer ucuna koşarmışçasına tercih 270KM’lik “İstanbul Koşuyorum” hedefini tercihler.

Bu aktiviteye https://www.istanbulukosuyorum.istanbul/evde-kosu/ link, bir mesafeye organizasyonla Runtastic üzerinden kolayca ulaşım mümkün. Hedefini koşucular site üzerinden yaşayacağın veriyi indirebiliyor ve hedefini koşuculara hedefini sürecek olan adidas’ın doğada hayattai yapırı yapırı.

adidas’ın ilerlemek için kullanmak zorunda kalmak adidas Runtastic Koşuantrenman yapmak, koşu sporları ile ilgili eğitimler, koşu antrenmanları ile ilerlemek için yürüyüşler yapmak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK