adidas Bozcaada Yarı Maratonu 18 Mayıs’ta

adidas Bozcaada Yarı Maratonu 18 Mayıs’ta

41
0
PAYLAŞ

bu yıl Adidas ana sponsorluğunda düzenleme Bozcaada Yarı Maratonu 18 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Maraton ve 10K Koşusu’nun da antrenmanda yaşayacaklar, iki günlük etkinliklerle unutamayacakları bir deneyim yaşayacaklar.

Sporun yaşamları değiştirebilme inananları Adidas. Bozcaada’nın doğal havası, temiz havası, tarihin sporla birleştiği adidas Bozcaada Maratonu, daha fazla aktif bir yaşama daveti kurgusu ve dersle doğa ve bulre de çevre bilincine de katunmayı.

Yarı maraton ve 10K koşuları yanı sıra çocuk ve evcil hayvan parkuru gibi yan kategoriler ve sürprizle bir festival havasının yaşanacağı adidas Bozcaada Yarı Maratonu‘Şimdi ikinci günde ise 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor coşkusunun da yaşanacağı organizasyon farklı etkinliklerle devam edecek.

adidas’ın koşularındanyu yeniden tanımladığı yarı maraton, sosyal medya hesap #RecodeÇalışıyor ve #adidasbozcaadayarımaratonu etiketiyle paylaşılıyor. Adidas“recode” ile ilham verenlerden ilham alan koşuculardan ultra güç 19 için’Recode Running’ kampanyasını vurguluyor. 18 Mayıs’taki bu heyecana ortak olmak isteyenler için yürüyüş için kayıtlarını www.bozcaadayarimaratonu.com adresinden yapabiliyorlar.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK