adidas Allbirds Koşu Ayakkabısı

adidas Allbirds Koşu Ayakkabısı

39
0
PAYLAŞ

adidas ve Allbirds, ADIZERO X ALLBIRDS 2.94 KG CO2e ile işbirliğinde bir başka önemli kilometre taşını işaret ediyor. Geçen yıl indirimli.FOOTPRINT’ bir evrimi olan bu düşük karbonlu ayakkabılarının her biri, çift başına sadece 2,94 kg CO2e’ye eşit ve 3 kg CO2e’nin aday tekans model adidas performansı.

Bu yolda, iki pazar liderinin birlikte geliştirilmesinde teknolojikun ne kadar hızlı ilerleyebileceğini vurguluyor. Asgari malzeme ve akıllı çözümlerle ilgili avantajları en üst çıkararak çözümlerini birleştiren Adidas ve Tüm kuşlardaha azıyla daha fazla çalışarak her koşucuya performans ve dünya için bir çift spor ayakkabı sunar.

ADIZERO X ALLBIRDS 2.94KG CO2E, sadece 2,94 kg CO2e karbon ayak izine sahip ve %63 daha az satış* ile tasarlandı. Geliştirilen yeni tasarım yöntemiyle uygulanıyor.

ADIZERO X ALLBIRDS 2.94KG CO2ECore Black/ Bliss, Cloud White/ Carbon, Core Black/ Asit Kırmızı ve Tüm kuşlar‘ün özel renk grubu olmak üzere dört renk seçeneğiyle. Su taşıtı oyuncak olmak için kullanılan araçlardan bir araç boyadan renklendirildi.

Adidas Ürün Muduru Kimia Yaraghchian onu “Bu ilerici birlikte sürdürerek, ayakkabı ve giyimde: söyleme da önünü açmayı kabul etmek. “Araştırmayı sıfır karbon emisyonuna doğru daha ileriye atabiliriz. Arabayı çok kısa bir şekilde tasarlamak ve çözümlerin nasıl bir şey giyeceğini gösterir. Halihazırda iklimin indirimli kullanım için, kullanımların endüstrilerin eğitime dönüştürülebileceği ve 1,5° hedefini yetiştirmek için hala yoksunluğun olduğu gibi. Daha da fazlası, ADIZERO X ALLBIRDS 2.94KG CO2E‘nin kitaplaştırılması, aynı fikirde olan tutkunun, düşük karbonlu koşu ayakkabılarının sınıfına yardımcı kanıtlıyor. Bu proje dekarbonizasyonun hedefinin attı. Bu projeden tüm bilgiler, ayak izi azaltımlarımızı daha hızlı elde etmek için daha fazla koşu ayakkabısının edinna dahil olanlardır. Bu ileri, piyasayı sarsacak daha ilham verici koşular için bizi takip etmeye devam edin.”

Tüm kuşlar Sürdürülebilirlik Başkanı Hana Kajimura dedik: “Adidas ve Tüm kuşlarseyahat etmek için çok mutlu bir yolculuk. Fraklı renklerden ve daha geniş kapsamlılarda ürünler için kapsamlı çalışmalarımızı genişletmek, vizyonumuzu bir ortakla birlikte bizimle birlikte ne kadar ilerleyebileceğimizin bir kanıtı oldu. iklim zorlu bir tartışmalı, ancak bu projede uygun bir proje için uygun bir takım elbiseyle birlikte çalışın de bir ı aynı projede. Bu ayakkabıyla ilgili en hedefimiz, başka markalara da büyük planlamaları için ilham veren olası olan en verimli planlama için daha fazla hedefimizi gerçekleştirmek.”

ADIZERO X ALLBIRDS 2.94 KG CO2E’nin özellikleri:

  • Biyo-bazlı EVA – Orta taban, doğayla ilgili şeyler. Düşük karbonlu bir reklam sunan şeker kamışından elde edilen %17 bitki malzemeden imal edilmiştir. Taban astar %46 fabrikadan şeker kamışı, dil ve topukta ise 17.
  • Dış taban yeniliği – %10 geri döndürülebilir döşemetan dış taban son derece hafif ve minimalist. 1-1.2 mm, eklemli dış tabanlara kıyasla CO2 ayak izini için tasarlanmış.
  • Burulma işleminden çıkarılır – Burulma işlemin tamamlanır.
  • Tangram tasarım oluşturma – Hem üst hem de dış taban tasarımında bir tasarım yöntemi olan Tangram Prensibi’nden ilham kaynağı üst malzeme ve dış tabanların ayrı parçalarından oluşan bir yapboz göribi bir araya getiryalize edilirat. Bu şekilde tamamen münferit hale getirilebilir.

*Karşılaştırılabilir bir koşu ayakkabısına göre ölçülü: Adizero RC3’te – 7.86 kg CO2e.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK