adidas 2022 FIFA Dünya Kupası Resmi Maç Topu: Al Rihla

adidas 2022 FIFA Dünya Kupası Resmi Maç Topu: Al Rihla

46
0
PAYLAŞ

ADIDAS’TAN FIFA DÜNYA KUPASI 2022™ YENİ RESMİ MAÇ TOPU: ALRIHLA

adidas al rihla futbol topu

  • adidas’ın FIFA World Cup™ için 14. top, en yüksek oyun hızlarını desteklemek için her havalanışta diğer dünya kupalarından daha hızlı hareket ediyor.

  • Al Rihla’nın net satışının %1’i, sosyal yardım yönlendirmeye yardımcı olmak ve dünya çapında futbol topluluklarını desteklemek için “Ortak Hedef” hareketine gidecek.
  • Al Rih’ın yeni bitirilmesi planlanacak olan bir gelecek için gelemeyecekler.

adidas al rihla futbol topu

adidas, Katar 2022™ FIFA Dünya Kupası Resmi Maç Topu Al RihlaHadise. adidas’ın FIFA Dünya kupası için 14. top olan Al Rihla Dünya çapındaki en yüksek hızda ilerlemek için en yüksek oyun hızlarını savunma planlarından.

adidas Futbol Grafik Tasarım Hardwear Tasarım Direktörü Franziska Loeffelmann, “Oyun hızlandıkça hızlanıyor. Yeni tasarımlar, topun ilerlemekteyken kendini gösterirken yüksek tutmasını gösteriyor. Sporunesel sahnesi için, doğru bu kadarki en hızlı ve en Dünya Kupası topunu yaratarak radikal yeniliklerle imkansızı mümkün kılmak için yolak” dedi.

Adidas laboratuvarlarında, rüzgar tünellerinde ve titiz özenle tasarlanmış dişa verileri Al Rihlayeni panel şekil ve yüzeyde oyun alanında en yüksek düzeyde tasarım ve geliştirme aşamasında.

CRT-CORE – Maksimum şekil ve hava tutma, en yüksek oyun hızı ve hassasiyeti için hız, gövdesi ve homojenlik verecek top ve ruhu.

SPEEDS – Makro ve yüzeyden hareket şeklinde, uçuş stabilitesini ve sapmayı yeni 20 parçalı panele sahip dokulu PU kaplama.

Üst kısımlardan yararlanılarak ve merkezi tüm tasarlanarak. Al Rihlaaynı zamanda sadece ana parçalar ve donanımlardan yapılanlar ilk Dünya Kupası topu.

al rihla futbol topu

Sedefli bir arka plan üzerinde alan cesur, canlı renkler ve görünüm, Katar kultüründen ve şehir gidiş hızından ilham alıyor. En üst altyapıdan el seviyelere kadar dünyanın dört bir şehir öğrencilerini ve futbol taraftarını heyecanlandıracak bir renk gerçeğini öne çıkarmak.

arapçada”yolculuk” gelen anlamı Al Rihla‘da malzemeden, ikonik teknelerden ve Katar haritasından kultüründen. Lansman aynı zamanda, Al Rihla‘ adidas’ın yerel topluluklar içinde spora ve iyileştirmeyiyi bir dizi ülke çapında dünya çapında 10 düşünüldüğünden olabilir da başlangic kabul.

Katar’daki satınalma Al RihlaDünya kupaları Casillas ve harika Ka’nın yanı sıra için harika bir mekan Farah Jeffry ve Nouf Al Anzi benle birlikte tanıtılacak. Sahada Katar, BAE, Suudi Arabistan,’dan gelecek vadeden kadın futbolcular ve Aspire akademisinden bazı yeni nesil genç oyunculardan oluşan karmaşık bir eğitim bir karma da onlara katılacak.

Al RihlaSuudi Arabistan’ın ilk kadın futbol ligiu ve şu anda günümüzde bir kullanıcı olmayan işletim sistemi Mücadele FC‘ye nakledilmeden, Riyad’da bir araç teslim edilmeden önce lansman tarafından özel olarak hazırlanmış bir sahada yapılacak.

Katar’daki lansman, Al Rihla‘nın bir dizi amaçlı aktivasyonu için dünya çapında bir olasılıkla bir olasılık olasılığın temel olacaktır. Her aktivasyon, Dubai, Tokyo, Mexico City veya New York gibi yerde yerel futbol topluluklarında yaşayan ışıkların erişim ve kaygılarına tutmayı amaçlıyor.

adidas Futbol Genel Müdürü Nick Craggs,Adidas‘ta sporun kendine ait olduğuna ve kuresel futbol topluluğumuz için ve iyileştirme konusunda gelişme ve aktif olduk. Bu taahhüdün bir bütün olarak, dünya çapındaki küresel ölçekte Al Rihlasistemin temel işleyişini oluşturmak için gerekli olan toplulukları destekleyecek. Al Rihla nın net ulaşımının %1’ini hareketi, futbolu sosyal ve genç yaşamları üzerinde anlamlı bir etkiyi yönlendirmek için bir araç olarak kullanarak Common Goal ileı dezgurumuzu dezgurumuzu sür.

Net seslerinin %1’i Ortak Hedef hareketine bağışlanan Al Rihlatoplamın 92 yıllık tarihi, küresel ölçekteki yaşamları olumlu yönde etkilenmek için fon toplamaya yönelik her şeyi kapsar. ilk Dünya Kupası topu.

Bu, Adidas‘ın marka inancından güç alan altyapısı toplulukları için bunlardan bir yerleştirmeya yönelik en yeni tahmin.

2020’de marka, dünya çapındaki takımları ve futbol takımlarını tükettilerini; geçmiş, şimdiki geelecekteki bir araya getiren ve futbol aracıyla kendini adamış yeni bir hareket olan adidas Futbol Kolektifi‘Işınladım.

adidas Dünya Kupası 2022 Balosu kadar yalnızca adidas.com ve adidas mağazalarında sergilenecekleri 12 Nisan’a kadar.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK