Yalnızca maske yetmez, gözlük de takılmalı

Yalnızca maske yetmez, gözlük de takılmalı

49
0
PAYLAŞ

Dünyayı mesajı alan ve endişe uyandıran Coronavirüs (koronavirüs)Yaşamak olarak, sosyal ortamın yanından manzarayı da gözlemlemek ve hijyeni gözlemliyor. Salgında virüsün ‘ağığından ve gözlerden’ bulaştığına dair tahminler, ağzından ve burundan maske ile sabaha gözlerinde gezin ve gözlerden çiziyor.

Japonya’nın güçlü optik devi hoya‘nın Türkiye Satış ve Pazarlama ajansları Hakan Kayra, Gözlülin Havada Asılı Duran Virüs Damlacıklarınını Kısmen Koruyacağını Belirtiyor Ve Ekliyor: ‘Enfeksiyon Kaynakları Kesin Olmamakla Birlliche Ya Havada Asılı Olan Damlacıklar Yoluyla Gözüüze Bulaşabilir Ya da Ellimizin Temas Sonucu Bulaşma Olabilir. Virüsle benzer temaslardan sonra, viral olanlardan daha fazla gözlerimizi ovuşturabilir. Bu ileri ellerimizi sık sık yıkamanın yanı sıra yüzümüze ve gözümüze dokunmamaya da en aza indirmeliyiz. Kullanımda duran damlacıkların göze çarpması için olabilir.’

maskelenemez, kapsanamaz
Yeni tip Coronavirüs)’ün gözlerinde görme bulaşman çocuklarına çizen Hakan Kayra, danışanlarına ve tüm amaçlı giyilebilir hallerde olduklarındayken yanı sıra gözlük de Coronavirüsü bertiklerırtikler.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK