Tek Seansta Selülit ve Bölgesel Yağlardan Kurtulma

Tek Seansta Selülit ve Bölgesel Yağlardan Kurtulma

100
0
PAYLAŞ

Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı medikal spa ve estetik kliniği olarak öne çıkıyor heykel, Türkiye’de yeniliğin öncüsü kimliği, heykeltıraşın rafine estetik anlayışını yansıtan bakış açısı ve dünyanın en yenilikçi uygulamaları ile alanında fark yaratmaya devam ediyor. 1990’ların başında Güray Akar tarafından kurulan ve Vücut şekillendirme, medikal estetik, plastik cerrahi, sağlıklı beslenme Kişiselleştirilmiş danışmanlık hizmetlerinin sağlanması heykel, tek seansta dünyanın en hızlısı Selülit tedavisi2. nesil “Onda Coolwaves” ile istenilen vücut ölçülerini sağlar.

Onda ile Sculpture, ameliyata gerek kalmadan tek seansta selülit ve bölgesel yağlardan kurtulmanın en uygun ve etkili yolunu sunuyor!

Ameliyatsız vücudunuza ideal şekli vermenizi ve doğrudan yağ hücrelerine saldırmanızı sağlayan yenilendi. Onda CoolwavesYağ hücrelerinin güvenli bir şekilde çıkarılmasına ve yağ hücrelerinin küçülmesine yardımcı olur. Patentli başlıktaki soğutma ünitesi, cilt cilde temas ettiğinde masaj hissi verir ve kişinin rahatlamasını sağlar. İşlem sırasında herhangi bir ağrı veya acı hissedilmez. Sadece 2 dakika gibi çok kısa bir sürede on ve toplamda 50 – 55 derece sıcaklığa ulaşır. Süre 15 dakika Uygulama sonunda gözle görülür sonuçlar elde edilir.

Onda Coolwaves Soğuk dalga tedavisinden hemen sonra sadece bölgesel yağlarda azalma olmaz; Cilt kalitesi de iyileşir. Mikrodalgaların sıcaklığı kolajen ve elastin üretimini uyarır ve cilt iyileşir ve sıkılaşır. İşlem sırasında parçalanan yağlar idrar yollarına karışır ve uygulama sonrası süreçte doğal olarak vücuttan atılır. Kullanımdan hemen sonra görünür sonuçlar Onda Coolwaves Seans sonrası 3. haftanın sonunda istenilen etki elde edilir. Gerekirse 3. haftanın sonunda ikinci bir seans talep edilebilir. Zamanla kişi işlemin etkilerini daha net görmeye başlar. İncelmenin yanı sıra cilt her geçen gün daha da güzelleşir ve tüm süreçte pürüzlü görünümler azalır.

Heykel Onda Coolwaves

heykelYenilenmiş “Onda Coolwavesİle birlikte “!

Onda Coolwaves özellikleri ve fiyatı

Onda Coolwaves’in hiçbir yan etkisi yoktur.

Tek seansta çalışır.

Seans bölge başına 15 dakika sürer.

Ağrı, yanma veya ağrı hissine neden olmaz.

Anestezik krem ​​gerektirmez.

Cilt tahrişine neden olmaz.

İşlemin sonunda ciltte hafif bir kızarıklık görünebilir, ancak birkaç dakika içinde kaybolacaktır.

Seans sayısı kişinin durumuna göre değişebileceği için işlemden 21 gün sonra gerekirse ikinci veya üçüncü seans yapılabilir.

Bölge başına seans ücreti: 2.500 TL

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK