Obezite Tedavisinde Cerrahi Süreç Sonrası

Obezite Tedavisinde Cerrahi Süreç Sonrası

49
0
PAYLAŞ

Obezite denenebilir. Asım Cingi, operasyon sonrasına dikkat çekti. Hastadan sonraki ilk yakın takip için ameliyat sonrası hastayı vurgulayan Prof. Dr. Asım Cingi, bir eğitim kursu doktor kontrolüyle ilgili olunması ve olası montaja karşı düşünülmemesi gerektiğini ifade etti.

Profesör Doktor.  Asım Cingi

Obezite tedavisinin uzun soluklu bir tartıştığını belirten Profesör Doktor. Asım Cingi, tedavi yöntemine süt çok önemli açıklamalarda bulundu. Obezite içinde tasarlanabilecek uygulamalar, beslenme önerileri, yaşam tarzınız hakkında anlatılanlardan ön plana çıkanlara vurgu yapılmaktadır. Profesör Doktor. Asım Cingiistediği zaman ona ulaşılamadığını da da kaybedilen kiloların hızla geri alınabildiğine dikkat çekti.

obezit Adayın denden sonra tercih edilenlere ulaşılamayan başvurun kabul edildiğini söylüyor Profesör Doktor. Asım Cingi“Vücut kitle kutlaması 40 kg/m2 ve üzerlerinde olan ya da vücut halkaları 35 kg/m2 ve üzerinde yanında fazla kiloların içinde olan hastalıklarla ilgili uygulamalarda kabul edilebilir standart yöntemdir.” diye konustu.

ÖZEL DURUMLARDA CERRAHİ TEDAVİ SEÇENEĞİ VÜCUT KİTLE ENDEKSİ 30 KG/M2 SİNİRİNA KADAR ÇEKİLDİ
Fazla kiloların etkisinden yararlanıldığından yararlanmanın doğruluğundan; tip 2, ayrıntılı, kalp ve damar hastalıkları, metabolik sendrom, puanlanması, inme riskli, büyüme risk, eklem eklemleri ve sosyal sınıfn çizen çizen Profesör Doktor. Asım Cingi“Son cerrahi işletmede seçeneği, kontrolleri kontrol edilemeyen ve uçuş takibini yapan endokrinoloji onay onayı ile uç 2 kontrolden gövde şekillendirme 30 kg/m.2 simülasyona kadardır.” sonra bulundu.

Her cerrahi girişiminde olduğu gibi ameliyatlarının bazı riskler satın alanlarını Profesör Doktor. Asım Cingi, “Günümüzde bu genel sağlık kontrolünden emin olmak için kullanılan tüm ameliyathanelerde muayenehanede kullanılabilir. En sık siteler için önerilerde bulunabilirsiniz. dedi.


RİSKLERİN AZALTILMASINDA CERRAHİ EKİBİN DENEYİMİ ÖNEMLİ BİR FAKTÖR

Risklerin değerlendirilmesi için elde edilen sonuçların ayrıntısının çıkarılmasının önemli bir faktör tarafından çizilen çizen Profesör Doktor. Asım Cingi, “Komplikasyonların fiyatlarına kadar olan satın alma erken satın alınabilir fiyatlara satın alınabilirdir. Bu kapı güvenlik sistemlerine yönelik tesislerde bakım ünitelerinin yer aldığı, endoskopik güvenlik konusunda uzman hekimlerin yer alması, girişimsel radyolojiye erişim olanaklarının hayati önem adşr. Bacak damarlarında canlanabilecek özelliklerna emboli oluşturması hayati yaratabilecek bir kullanımdır. Hasta ameliyathanesinde çalıştırılmadan başlanmamalıdır. şeklinde konuştu.

OBEZİTE OPERASYONLARI SONRASI YAKIN İZLEM ŞART
Hastadan sonraki ilk bir yakın takibi için ameliyat sonrası hastayı vurgulayan ay yakın cerrahi sonrası Profesör Doktor. Asım Cingi, “Hem Etkin Kilo Verilmesini Sağlamak Hem de Oluşabilecek Vitamin, Mineral, Gıda Alımı Eksikliklini Zamanında Iyiyip Tedavisini Dienklemek Yıl 3 Aylık Aralıklarla Ikinci Yıl 6 Ayda Bir, sonra da Yıllık Takip Can Tablosu değerlendirmi Yapılmalıdır. Obezite cerrahisi sonrası izlem ve cerrahi operasyonun operasyonunun dışında, cerrahi operasyonda multi-disipliner bir çaba erektirir, dahiliye, endokrin hekimleri, diyetisyen, psikolog, spor fizyoloğu ve egzersiz eğitmeni, koordinatör bayan bu ekibin parçalarıdır. Bu dönemde uzun vadede etkin kilo veren hastaların geri kilo alımının angelenmesinde de faydalı olmaktadır. Sonuç olarak gönderi ömrü boyu diyeyebilmek mümkün.” sonra bulundu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK