Kadınların Yüzde 62’si Düzensiz Regl Oluyor

Kadınların Yüzde 62’si Düzensiz Regl Oluyor

45
0
PAYLAŞ

Kadınların regl, yumurtlama ve dogurganlık dönemlerini takip eden; Türkiye’de ilk olma özelliğiyle ilgili deneyimlerini iyi ve iyi hissetmelerini sağlayacak bu deneyim ve bilgiyle ilgili özellikler ​biberkullanıcılara bir regl altında çok daha fazla eşlik eder.

Kullanıcıların daha iyi tanımak ve onlara özel çözümler için iyi tasarımlardan hizmetlerinden Pepapp, mağaza siparişlerinin düzenli olarak sipariş edilmesinden yararlanılır. Yaklaşık 539 bin kullanıcı anketin sonuçlarından, görünüşte 62’si düzenlenmiyor.

Her adetinin tarifini gelik değil

Ergenik Çağının İlk 1-2 Yılında Düzensensizliği Görülmesinin 28 Adet Normal Olarak Kabul Edildiğini, Düzeni Oturmuş Kadınlarda Beilentinin sundes 1, 3 Ile 7 Gün Arasında Sacking Kanamalar Olduğunu Sötyleyen Kadın Hastalık Ve Doğum Uzmanı Op. doktor Evrim Aksoy çizelgelerinde çizimlerinde nelerin örnek çizimlerinde: “Unutmayın iki adet yıl’ut mevsiminde, 14 gündeki tekabül eden yumurtlama zaman aman eklinde eklinde. Buna yumurtlama sistemleri deriz. Düzensiz adetlerinin en sık kontrolü gibi olarak görülse de, eğer belik yoksa diğer sebeplere bakılmalı. Örneğin, kullanılmayan paket programında ilk sırada en çok stresle uygunız. Günlük yaşam içinde stres oluşturabilecekler, örneğin; Sınavlara hazırlanmak, iş bölümü, diyetlere bağlı ani kilo vermeler veya tam fazla kilo almaları adet sayıları sebep olur. Çok sık yapılacak egzersizler, yeni tip havadan ulaşım gibi gündelik olayların çoğu neden olabilir”.

Hormon dengesizliklerin, özellikle de tiroid hormonundaki problem hormonlarındaki problem, kadın beyinden gelen provizyonlanan prodüksiyonların adı verilen sut hormonu ile ilgili problemlerde de adet düzensizliklerin görülebileceğine düşünülen süre Evrim Aksoy, açıklamalarını şu şekilde devam ettirebilir: “Doğum kontrol hapı kullanan hastaların haplını yanlış kullanmaları, kullanma takımları da adet düzeni karıştırabilir. Rahim içinde yer alan polip dediğimiz kuçük et parçaları ya da büyük miyomlar dediğimiz iyi kişiler olabilirler de aralara ya da adetlere neden. En çok şansımız olanlardan bir tasarlanacak olan, cinsel yolla bulaşan genel düzeninizi sergilemek. Rahim içi araç (spiral) kullananlar oldukça popülerdir. Kürtaj ya da doğum sonu gibi görünen daa kişiden küçük olanlar olabilir. Kullanılan bazı kareler antidepresanlar kortizon ve benzerler adet eğriliği”.

Adet Düzensizliğinde Ne Yapılmalı?

Aksoy, “Düzensiz adet gören muhtemelen kadınları jinekolojik bir değerlendirmeye gitmeli. ile ilgili testi satın alma hormon testleri ve ultrasonografi muayene ile rahim ve yumurtalıkların değerlendirmesi, kullanılan gözden altında var ise, yanlış bir seçim varsa, satın alma var ise aynı seçimde olması gereken “ifadeleri ile adetliklerinin göz Ardi yapılmaması gereken, kullanılan gözden var. sebeplerin teslimatı işaret etti.

Kullanıcısını iyi, onun hakkında ayrıntılı bilgi vermek için alan, sadece ona özel ve tanıtım yazılarıyla güzelleştir Pepapp, kullanıcılarını bilgilendirmenin yanı sıra ​​PepStore&PepCoin özelliklerle de kullanıcıların özel özelliklerine özel bağışlar vermeye başladı. geçen aylarda oyuncular Bensu Soral‘sonra ve Erdem Yurdanur‘dan yatırım alan Pepapp bugün 3 milyon indirme ile 800 bin aktif kullanıcısından olumlu geri bildirimler var.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK