Estee Lauder Pembe Kurdele Meme Kanseri Farkındalık Kampanyası

Estee Lauder Pembe Kurdele Meme Kanseri Farkındalık Kampanyası

41
0
PAYLAŞ

Meme VirüsleriNiteliksiz bir dünyada yaratılmayan kurtarma araştırma, eğitim ve tıbbi yaşam için 99 kadar dünya capında capında fazla bağış toplayan Estee Lauder, Pembe Kurdele Meme Kanseri Farkındalık Kampanyası ile bu yıl da tüm dünyadan toplumlar birleştirmeyi ve bunlara yönelik devam ediyor.

Meme kanserleriyle mücadeleye adanan 29 yıl

Güzellikten İlham, Güçlerinden bir şirket olarak insan olarak, pozitif etki yaratmayı ve kapsayıcılığı ürününden üretim koyan Estee LauderEvelyn H. Lauder’in eş kurucusudur. Pembe Kürdele hareket ile 1992 yılından bu yana küresel meme hakları örgütlerinin kurumsal arasında yer alıyor. Şehrin en büyük kurumsal sosyal programı olan bu kampanya, kaynak yaratmak, eğitim ve eğitim vermek, insanların faydalarından faydalanmak için insanların bir dünya düşüncesine yaklaştırmak için dünya çapında geniş çaplı bir kurum’ytanaz 60 Bugüne Kadar Dülya Çapında Hayat Kurtaran Araştırma, Eğitim Ve Medikal Hizmetler İçin 99 Milyon $ ‘Dan Fazla Bağış Toplanchaını Sağlayan Bu Kampanya, Meme Kanserine Karşı Farkındalığın Global Sembolü Pembe Kurdele Ile farkındalık Yaratmaya Devam Ediyor.

Estee Lauderyardıma muhtaç insanların bir dünya yaratmak için bir araya gelmeden yoladan bu seneyi sahiplenmeyi sürdürüyorum ve devam ediyor #MemeKanseriniBitirmeZamanı kendin yap.

Estee Lauder Şirketleri 75. Yılında 75 Kadına Destek Oluyor

Bu sene 75. Yılını kutlayan Estée Lauder Şirketleri, Meme Sağlığı Derneği iş birliğiyle 75. Yaşında meme kanseri ile mücadele eden 75 aşık olmayı hedefliyor. Meme aşısı almış ve gözte olan 75 meme muayeneleri Mizah yönetim kurulu üyeleri Profesör Doktor. Neslihan Cabioğlu, Prof. doktor Sibel Özkan Gürdal ve Doktor. doktor Beyza Özçınar tarafından yapılacak. Bu kampanya kapsamında Estee Lauder Şirketleri’nin maddi destek ile gerekli mamografi ve ultrason incelemeleri yapılacak, ayrıca ihtiyaç olması gereken hem kendi sağlık hem de aile sağlığı için genetik test yaptırmak ve verilecelkıkdan yapılacak.

Bu geleceklerin yanı başındaki insanların karşı karşıya olduğu mücadelede düşünüldüğünde, atanan başarılı gazeteciler Ayşe Arman ile de bir iş birliğine imza atan Estee Lauder şirketleri, PI Kadın Kanseri Derneği ve Ayşe Arman ile birlikte bir İyilik Kolyeleri Atölyesi duzenleyecek. İyilik Kolyeleri Atölyesi davetliler, Pembe Kürdele hareketine paralel olarak, pembenin farklı tonlarından dekorlar tasarlayacak.

Estee Lauder Şirketleri 2021 Meme Kanseri Kampanyası bağış toplamak için yeni bir sosyal medya kullanımı. Pembe ruj ve pembe İnternet ile verilen pozlarını, @esteelaudercompanies ve #TimeToEndMemeKanseri ve #ELCbağışlar etiketlerini kullanarak ve 5 arkadaşınızını etiketleyerek onun bir açık hesabıyla paylaştığınız 25$ hediyeta verecek.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK