D-Resort Göcek Re Charge Yourself etkinliği

D-Resort Göcek Re Charge Yourself etkinliği

43
0
PAYLAŞ

D Resort Göcek, Göcek‘in içinde arızalı doğasında, geniş bir çevre yeşil bahçeleri, gurme restoranları, D-SPA’sı, D-Gym spor merkeziyle seçkinlere dört mevsim ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

D-Resort Göcek Kendinizi Yeniden Şarj Edin

Sonbaharda sonbaharın ormansız doğasını Göcek‘in atmosferinde deneyimlemek, kış öncesi hem antrenmanı hem de ruhu tazelemek isteyenlerin adresi olan D Resort Göcek, Diyetisyen Müge Bozok ile gerçekleştireceği Kendinizi Yeniden Şarj Edin yeterli ile sağlıklı. bir kaçamağa davet ediyor Programlar 28 Ekim-2 Kasım satın alma programında planlanacak tüm programa dahil olabilir, 28-31 Ekim ayında indirimde daha fazla indirimli programa dahil edilebilir.

D-Resort Göcek‘te kez gerçekleştirilecek etkinlik, Diyetisyen Müge Bozok‘un kişisel kişisel görüşü ile. Kendinizi Yeniden Şarj Edin yeterli suresinceleri; fresh yoursef soğuk sıkım atölyesi, nefes ve deneyim, Arzu Haksun Güvenilir ile müzik, şifalı bitkiler, gelişmiş atölyeleri gibi dolu dolu bir program. Doğada yapılacak yürüyüş ve bisiklet turlarının yanı sıra pilates, yoga gibi ruhuza da iyi geleceklerin aktiflerinin yanında kendini şımartmak isteyenler için D-Spa geleceği de gösterecekler.

D Resort Göcekmalzemeyi karıştırıp tazeleyerek nefes almak, yemyeşil bitki örtüsüne sahip olmak isteyenleri bekliyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK