Çam Kozalağının Faydaları

Çam Kozalağının Faydaları

97
0
PAYLAŞ

Bilim insanı Hande Karagedik geliştirdiği formül ile hem hastaları hem de başarısıyla ülkemizdeki diğer kadınları iyileştiriyor. Karagedik, çam kozalaklarındaki yağların enfeksiyonları ve soğuk algınlığını önlemeye yardımcı olduğunu söylüyor. Yeni konilerin gastrit ve ülser ağrılarını giderdiğini söylerken, mide rahatsızlıklarının tedavisinde de büyük faydaları olduğuna dikkat çekiyor.

Doktor Hande Karagedik

Ayrıca başarılı bir girişimci Eller Karagedik, Çam kozalakları antioksidanlar açısından zengindir bu ve kanı netleştirmek için yararlı olduğunu vurgular. Çam kozalağı pişirilip gargara yapıldığında verir Diş eti iltihabıOnun için iyi olduğunu söylüyor. Karagedik, çam kozalaklarının Sibirya ve Uzak Doğu’da yüzyıllardır mucize bir tedavi olarak kullanıldığını kaydetti. En dikkate değer faydalarından biri, antikor üretimini arttırmasıdır. öyle olduğunu gösterir.

Eller Karagedik, bilimsel araştırmalar sonucunda ürettiği eşsiz ürünü ile geçen yıl İngiltere’den Royal Academy of Engineering Award ile onurlandırarak uluslararası başarıya imza attı. Türkiye’de girişimci kimliği ile başarısını sürdüren Karagedik, başarısının nedeninin çam kozalağının faydaları olduğunu vurguluyor. çam kozalağı antiviral, anti-tümör ve antibakteriyel Birçok özelliği olduğunu vurgulayan Karegedik, kolesterol plaklarını yok ettiğini söylüyor. Kan kanalları, profilaktik mirasçılar ve açık damar sertliği da demektir.

Işık Üniversitesi’nde yarı zamanlı olarak mikrobiyoloji dersleri vermektedir, 2012 yılından bu yana yaptığı bilimsel çalışmalar sonucunda SCI, SSCI, Arts and Humanities dergilerinde 5 makalesi, diğer uluslararası hakemli dergilerde 2 makalesi ve 13 uluslararası iletişim ve son olarak şirketi Hamata denilen Dr. Hande Karagedik çalışmalarıyla Türkiye’yi ve Türk kadınını en iyi şekilde temsil ediyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK