Sosyal Medyanın Altın Ödülü Kiğılı’nın oldu

Sosyal Medyanın Altın Ödülü Kiğılı’nın oldu

199
0
PAYLAŞ

Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya ödülleri Sosyal Medya Ödülleri Türkiye 2019 sahiplerini buldu. 22 kategoride en başarılı projelerin değerlendirildiği platformda Türk erkek moda markası Kiğılı, “10. Kasım “iki ödül, bir altın ve bir bronz.

BoomSonar ve Pazarlama Türkiye Bu yıl üçüncü kez ortaklaşa düzenlenen Sosyal Medya Ödülleri Türkiye, Raffles Otel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Tüm marka ve ajansların sosyal medya performanslarının objektif verilerle ölçüldüğü yarışmada en başarılı markalar ve projeler 22 kategoride yarışıyor. Kasım “YouthWorks imzalı 2 ödüllü reklam filmi.

Markaların, ajansların, projelerin ve sosyal medyada iz bırakan kişilerin ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2019’da yarışan tüm projeler özgünlük, yaratıcılık, yenilikçilik, kullanıcı etkileşimleri, yatırım getirisi gibi birçok kritere göre sıralanıyor. Oy . online reklamı ile 1 altın ve 1 bronz kazandı.

Ödül töreninde ödülü Kiğılı Pazarlama Direktörü Gül Sağır Aydın aldı.

“SOSYAL ÇALIŞMALARA DEVAM EDECEĞİZ”

Konuyla ilgili açıklama Kiğılı Pazarlama Direktörü Gül Sağır Aydın, “Kiğılı olarak perakendede henüz yeni yaşanan dijital odaklı dönüşüme ve bu kanalın dinamiklerine uygun olarak hızlı hareket etmenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Sosyal medya en önemli ayaklardan biridir; X ve Y kuşaklarına ulaşmak için doğru platformdur ve inandığımız tüm değişim projelerimizi ve çalışmalarımızı doğrudan hedef kitlemizle buluşturmamızı sağlar. Reklam çalışmamız “10. Kasım “Bunun en güzel örneğiydi. Sosyal medyadaki etkileşim ve müşterilerimizden gelen olumlu tepkilerin yanı sıra bugün burada layık gördüğümüz bu önemli ödül, bu çalışmaların ne kadar derinden iz bıraktığının ve doğru olanı yaptığımızın bir göstergesidir. Ondan sonra toplumu doğrudan etkiler; Amacımız onları anladığımızı ve değerlerini kabul ettiğimizi gösteren özgün eserlerle sesimizi duyurmaya devam etmektir.”

YILIN EN İYİ VİRALİ

‘Önünüzde düğmelerini ilikleyen bazı insanlar var!’ 10 Kasım’da # AynıGünAynıDakika sloganıyla anlamlı bir reklam yapan Kiğılı, 12 saniyelik reklam filmiyle 10 Kasım’da # AynıGünAynıDakika hashtag’i ile sosyal medyada binlerce kişinin beğenisini kazandı. 2 saatte 5 milyon izlenmeye ulaşan film, birçok platformda son zamanların en iyi 10 Kasım reklamlarından biri seçildi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK