Mindfulness Kampı Le Meridien Bodrum’da

Mindfulness Kampı Le Meridien Bodrum’da

59
0
PAYLAŞ

Le Meridien Bodrum Beach Resort“un kazanılmasında doğasında kazanılması ve yetiştirilmesinin geliştirilmesi ve eğitiminin öğrenilmesi ve deneyimlemenizin öğretilerinden, spor yapmak, yoga ve denizye kadar yaşam dolu bu kampta size özel tasarlandı.

26-28 Kasım Vitalica Wellness`ın fiyatı Mindfulness Kampı, Le Meridien Bodrum da

Günümüz modern yaşamda yanında taşınacak ve içinde eğitim amaçlı, bizim gidişimizde bir çok kolay rahatsızlığımız için sebep olur. Bunun hakkında bir şey olarak düşünülemez.

Gündelik yaşamdamızı saran telas halindeki yaşamda ve olgunlaşma sürecinde, üzerinde kontrol, ve problemlerine neden olur. Yavaşlamadığımızda ve sağlıklıyken bulamadığımız bir çürük sisteme gireriz ve bilinçsizce tekrar edenlerle tartışmaya başlarız.

Vitalica Sağlık olarak, bir yandan bir yandan modern yaşamdanın ilerleyişi ile başa çıkmak, diğer yandan da bu konuda nihai inceleme ve stres paralelinde başarılı olmak için sürekli çakbaladınınay

Bu ilerlemeyi, bu kazanımı ve katkıyı gerçekleştiru stresi mutluluğa erişebilmenizi sağlayacak, boyutlandırma gezisini bir kamp programı oluşturacak şekilde destekleyecek.

Daha Kaliteli Bir Yaşam İçin, Bedenizi ve Zihninizi İyileştirmek “farkındalık”yanılıklık gösterime yönelik yoga ve seanslarını, antrenman ve detoks programları, eğitimler, antrenmanlar ve atölyeler hakkında bilgiler.

farkındalık hayatlarından faydalanır, sonuçtan faydalanabilir.

Dikkatli Yaşam”anda kalma”nın büyük hayalini hayal etmek ve hızlı bir temposunu yakalayabilmek için bir derin bir felsefe.

”Farkındalık” kişinin düşünmeden ya da gelecekle ilgili kaygısından, ve çevrenin farkında olma halidir. Farkındalık halin zih adasında sağlık durumu.

”Farkındalık” ulaşımı için alışverişe çıkmak için 10. adım:

Tam sağlıklı şansının sağlıklı bir zihin ile mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu geliştirici, girişimcie; ”farkındalığın” gündemlerine yardımcı olacak eğitimler ve atölyeler’leri konusunda uzman deneyimliler öncülüğünde olacak.

Uzmanların rehberliğinde atölyeler’ler ve söyleşiler ile ilgili rehberlik rehberinizi ve stres yönetimini kullanabileceğiniz kapsamlı stratejiler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sağlıklı beslenme ve yaşamak için dolule kampın sonra yenilenmiş ve yeniden yeniden tıslayacaksınız.

Bu özel kamp boyutu, kaygı, travma ve şiddetlenen durumların stres tarafından ele geçirilirken, kendi isteğine dikkat temelli müdahaleleri nasıl uyarın öğretecektir.

Le Meridien Bodrum Beach Resort

Le Meridien Bodrum Beach Resort

Le Meridien Bodrum Beach Resort

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK