Lujo Hotel Bodrum Deniz Uçağı Eğlencesi

Lujo Hotel Bodrum Deniz Uçağı Eğlencesi

111
0
PAYLAŞ

Lüks otel Bodrum 2021 yaz servislerine eklendi deniz uçağı Misafirlerine eğlenceli vakit geçirme imkanı sunar. Lüks otel Bodrum Bodrum ve çevresinde de yerli ve yabancı konukların ilgisini çekecek kültürel gezi programları düzenlenmektedir. turistik gezi Bunu yapmak için harika bir yol sunuyor.

Lujo Hotel Bodrum’da deniz uçağı eğlencesi

Misafirlerine eğlenceli ve unutulmaz anılar yaşatmak isteyenler Lüks otelBodrum içi transferleri daha keyifli hale getirmek için “Sanat ve Zevk” konseptine göre deniz uçağı transfer seçeneği olarak sunulmaktadır. geçmiş sezonlarda Lüks otelhizmetleri arasında Helikopter, motorlu yat, katamaran Lujo otel misafirleri artık VIP deniz uçağı transfer araçlarına ek olarak hizmet vermektedir. Yalıkavak Marina Dahil olmak üzere birçok noktaya harika bir giriş yaparak eğlenceli zaman geçirecekler.

Lüks otel BodrumDeniz uçağı rotası elbette Bodrum ile sınırlı değil. Planlanan rotalar arasında Türkiye’nin tarihi güzelliklerini görmek isteyenler için Efes, yamaç paraşütü Benzer maceralar yaşamak isteyenler için Ölüdeniz, günlerini biraz farklı geçirmek isteyen herkes için Çeşme, adını duyup merak edenler için salda gölü Yarım günden tam güne kadar değişen tur seçenekleri ile Lujo’nun teklifleri deniz uçağı Bu yazın en sevilen lezzetleri arasında yerini alacak.

Lujo Hotel Bodrum’da deniz uçağıyla Yunan adaları turu

yaz tatilleri Bodrum’un en eğlenceli geceleri, gün boyunca her gece gerçekleştirilen canlı performanslarla da yaşanıyor. Lüks otel Bodrum, Mikonoseğlence hayatını merak eden misafirler Santorini, Kos, Rodos Yunan adaları gibi Yunan adalarını keşfetmek isteyenler içinse misafirlerine deniz uçağı ile gidiş-dönüş seçeneği sunuyor.

Lujo Hotel Bodrum, Bodrum’un en yeşil koylarından biridir. Çatı katıBodrum / Milas Havalimanı’na sadece 15 dakika uzaklıktadır. A la carte herşey dahil konsepti ve Serkoç Otel İşletmeciliği Lujo Hotel bünyesinde 9 la carte restoran ve 14 bar, 110 yılı aşan büyük bir ülke konseptinde misafirlerine hizmet vermektedir. Özel 1km uzunluğunda beyaz kumlu plaj, bilardo odası ve villa seçenekleri, canlı konser ve gösteriler, spor akademisi, Duyu Kaplıcası, 1 yaşından büyük çocuklar için çocuk kulübü; Kijo Kulübü ile Lujo, her yaştan misafir için uygundur.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK