Levis 2019 Coachella Partisinde Ünlü Akını

Levis 2019 Coachella Partisinde Ünlü Akını

119
0
PAYLAŞ

Levi’s® Sands Hotel & Spa Indian Wells’te eğlenceli bir havuz partisi düzenledi. DJ Snoop Dogg, St. Vicious (St. Vincent), Yaeji ve Hyphen, Hyphen’in DJ setleri eşliğinde konuklara müziğin başrolde olduğu bir gün yaşattı. Bu heyecan verici partide konuklar Levi’s parçalarını en son kişiselleştirme seçenekleriyle kişiselleştirdiler: serigrafi, püsküller, kişiselleştirilmiş yazılar, yamalar, renkli düğmeler, neon etiketler, folyo baskı ve Ev Bravado’nun batik işleri.

Coachella 2019 partisine katılan isimler arasında Hailey Bieber, Snoop Dogg, St. Vincent (St. Vicious), Emily Ratajkowski, Jaden Smith, Amandla Stenberg, Daren Criss, Luka Sabbat, Wiz Khalifa, Aquaria, Joan Smalls, Yaeji, Dylan McDermott, Victor Cruz, Karrueche Tran, Candice Huffine, Constance Jablonski, Pyper America, Hyphen Hyphen, Sonia Ben Ammar, Alexis Ren, Shaun Ross, Ava Michelle, Caleb Altice, Chiara Parravicini gibi isimler vardı.

LEVI’S® FESTİVAL TARZI: Festival tarzında ünlüler Levi’s® Icons 501® Original, 501® şort, 501® Skinny, yeni 501® ’93 Düz ve 501® İnce Konik’i seçti. Aynı zamanda bu ürünler Levi’s® Terzi Mağazası alanında kişiselleştirilebilir. Bu semboller dışında Kamyoncu ceketleriLevi’s®’ten Vintage Levi’s® logolu tişört, Hi-ball jean pantolonlar, göğüs kafesi düz bilek jean pantolonlar, yeni göğüs kafesi şortlar ve geniş paça jean pantolonlar hafta sonu boyunca stillerin tamamlayıcı parçaları oldu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK