Hakkasan Bodrum 15 Haziran da Açılıyor

Hakkasan Bodrum 15 Haziran da Açılıyor

63
0
PAYLAŞ

Modern Mutfağı Kantonunda kurtulmak Hakkasan Bodrum‘un 15 Haziran 2021 Salı günü yapılmak için yapılmak üzere yapılmayacağını duyurdu. Mandarin Oriental, Bodrum‘da deniz üzerinde mükemmel bir konumda en iyi durumda olabilirsiniz yer alan Hakkasan Bodrumnefesli şalter Ege Denizi şehirnazır bir yemek bölümüyle birlikte lounge ve bar alanlarını da içeriyor. Hakkasan Bodrumdünya capındaki 10. hakkasan restaurantistemeden. Hakkasandünya elitlerini Bodrum’a davet ediyor.

İlk kez Londra’da kapılarını 2001 yılında Hakkasanpratik ve en kaliteli malzemeler eski tarz bir anlayışla yorumlayan Çin mutfağının ilişkisi. Hakkasan Bodrum da kullanıcı mağazalardan farksız olacak ve Hakkasan‘ın meşhur Pekin Düzeni‘nin yanı sıra sıralanan klasik lezzetlerini de servis markanın Menü kalmaya devam edecek.

Hakkasan menüsü

Çıtır Ördek Salatası Pomelo, çam ve arpacık soğanlı

Ballı Izgara Levreği

Kori Karides

Yasemin Çayı ile Füme Edilmiş Dana Kaburga

Wokta Kızartılmış Merlot Aromalı Dana Kaburga

Japon Mantarı, Patlıcan ve Tofu Güveç acılı siyah fasulye sos ile

Hakka Noodle Shimeji mantarı ve fasulye filizli

Hakkasan Bodrum Genel Muduru Selim Büyük“Hakkasan Bodrum’un açılışı, sektördeki gurur verici bir an” diyor ve ekliyor: “Bodrum’da yaz daha yeni başlıyor, hem de seyahat Severleri hem de bölge sakinlerini sadece Hakkasan’ın menüsü sin bulunabilecek enfes kanton lezzetleriyle tanışan heyecan verici bir sezon geçireceğimize inanacağız.”

Mutfağın başında Hakkasan‘ın usta şefi, Yönetici Baş Aşçı Sky Wong Kum Choy bulunuyor. Kendinden ve Çin asıllı Şef Gökyüzü Wong Kum ChoyHakkasan ve ling ling restoranlarının mutfağında mutfaklarında yemek pişirmek için sahip oldukları mutfaklarda. Kariyeri boyunca, Orta Doğu’ya Asya Pasifik’e dünya çapında bir çok çeşitli uluslararası otel personeli ve yönetimleri ile beğeniyle karşı karşıya kalırsınız. Yerel bir dokunuşla kişiselleştirdiği tabaklarında, seyahatlerinden ilhamı ve geleneksel Asya tarzıdoğal tutkunun yansımaları çıkıyor. Taze deniz yemeklerini mutfaklarında ve mutfaktaki yaratımlarında arzusu ise Shef Gökyüzü‘içinde Mutfağı Kantonuna olan tutkusunu ortaya koyuyor.

mandalina oryantalBodrum’da yer alan Hakkasan Bodrum, 15 Haziran’dan itibaren saat 19:00’dan geceye kadar akşam yemek servisi yapacak. Hakkasan.com üzerinden, +90 (252) 311 28 00 Telefondan mandalina oryantal‘içinde restoran rezervasyon benimle iletişime geçin.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK