Gucci Dekor Milano’da Mağaza Açıyor

Gucci Dekor Milano’da Mağaza Açıyor

116
0
PAYLAŞ

İki kata yayılan mağaza, Haziran ayına kadar açık kalacak ve Gucci Decor koleksiyonu, eğlenceli mobilyalar ve süs eşyaları ile hepsi zanaat ve işçiliğe sıkı sıkıya bağlı.

Gucci dekorEvin eklektik, romantik estetiğini, müşterilerin mekanlarında yaratıcı olmalarına olanak tanıyacak şekilde hayata geçirmek için tasarlandı. Geçici mağaza, hem yeni ürünleri hem de sürekli satışta olan parçaları sergileyecek. Flora ve fauna referansları da dahil olmak üzere doğayı kutlayan motifler, desenler ve sembollerle süslenmiş porselen, mobilya ve mobilyalar satılıktır.

Mağazanın satılık Gucci desenli duvar kağıdı ve yatak takımları olan duvarları var. Mobilya, koleksiyondaki parçaların, restore edilmiş antikaların ve özel yapım vitrinlerin birleşimidir. Panelli kapılar, birinci katın üzerindeki sazdan tavan ve mermer şömine sayesinde binanın orijinal mimari detayları da dekore edilmiş ve büyük bir ev hissi uyandırmıştır.

Milano’da Salone del Mobile 2019’un ve geçici Gucci Décor Store’un açılışı için tam zamanında, Apple cihazları için Gucci uygulamasının yeni işlevselliği, kullanıcıları bir Gucci Décor ürününün ekranda sanal olarak göründüğü büyüleyici, tarihi yerlere götürüyor. heykel.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK