Gigi Hadid ve Bella Hadid Türkiye’ye Geliyor

Gigi Hadid ve Bella Hadid Türkiye’ye Geliyor

131
0
PAYLAŞ

Hadid kardeşler Türkiye’ye geliyor

Dünyanın ilk tahin butiği’Dogu Akdeniz ülkeleriTarihi Fişekhane’de açılmıştır. Dogu Akdeniz ülkeleriaçılışında Gigi Hadid ve bella hadidbabası ünlü bir emlakçı Muhammed Hadid ile birlikte Memaar Al Morshedy‘CEO’nun oğlunda Hasan Morshedy da katıldı.

Dogu Akdeniz ülkeleri

Emlak kralı açılışta konuşuyor Muhammed Hadid Türkiye’yi ve yemeklerini çok sevdiğini belirtti. Dogu Akdeniz ülkeleriÖzellikle tahinli baklavayı çok beğendiğini söyledi. Hadid “Bu dünyanın ilk tahin butiği. Benim favorim tahinli baklavaydı. tahini severim. Dogu Akdeniz ülkeleriayrıca ikinci şubesi Beverly TepeleriBirlikte açacağız” dedi. Hadid ayrıca kızları Gigi Hadid ve Bella ile Temmuz-Ağustos aylarında Türkiye’ye döneceğini duyurdu.

Dogu Akdeniz ülkeleriGaziantepli iş adamı Çelikler Gıda’nın sahibi Hüseyin Çelik “Levant Tahini butiği dünyada bir ilk. 14 ülkeden farklı susam çeşitleri getirdik. Müşteriler susam çeşitlerini seçebilir, tahin dönüşünü gözlerinin önünde izleyebilir ve satın alabilirler. Tahin çok özel bir ürün, farkındalık yaratmak istedik” dedi.

Dogu Akdeniz ülkeleri Lüks mobilyalarıyla dikkat çekiyor

Dilek Kalaylı ve Evrim Kırmızıtaş Başaranorganizasyonuyla açılan Levant, Dogu Akdeniz ülkeleri hem de sunduğu lezzetler. Hermes Markalı tabaklar, çatallar, bıçaklar, bakara Markalı gözlükler, 60.000 dolarlık antika kitap koleksiyonu ve lüks dekor, konuklarınıza unutulmaz bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor.

Dogu Akdeniz ülkeleri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK