Four Seasons Hotel Bosphorus Ramazan Ayı Konaklama

Four Seasons Hotel Bosphorus Ramazan Ayı Konaklama

99
0
PAYLAŞ

Four Seasons Hotel Bosphorus bu yıl ramazan ayıfarklı içeriklere sahip konaklama paketleri ile misafirleri karşılamaktadır. Four Seasons Hotel Bosphorus Ramazan ayı otel misafirleri için RamazanAllah’ın bereketini yansıtan leziz iftar ve sahur sofraları sunun. Four Seasons Hotel Bosphorusmisafirlerine Boğaz’da eşsiz bir Ramazan deneyimi vaat ediyor.

Four Seasons Hotel Bosphoruskonuklarını Ramazan’ın bolluk ve lezzet dolu geleneksel sofralarında vakit geçirmeye ve huzurlu anlar yaşamaya davet ediyor. Lead With Care programı ile hijyen ve mesafe protokollerinin dikkatli bir şekilde uygulanması. Four Seasons Hotel Bosphorusİstanbul Boğazı’ndaki Ramazan’ın güzelliğini konaklama paketleri ile misafirlerine daha da yakınlaştırmak istiyor.

Boğaz’da geniş terasında yer alan, sumisafirlerini iftara hazırlar Menü ile karşılıyor. Fasıl grubu ile servis edilen iftar menüsündeRamazan ayının vazgeçilmez lezzetlerinden mezelere, popüler klasik lezzetlerden döner ve geleneksel ramazan tatlılarına kadar çok çeşitli seçenekler bulunuyor. Misafirler, Sahur’da Boğaz manzarası eşliğinde bu eşsiz atmosferi yaşayabilirler. Dilerseniz odanızın konforunda oda servisi menüsünden Sahur menüsünü sipariş edebilirsiniz.

Four Seasons Hotel Bosphorus restoranlarından biri olan Ocakbaşıiftarınızın tadını çıkarın Anadolu’dan yöresel lezzetler, a la carte mezeler ve kebaplar Olanakları ile yaşamak isteyen misafirleri için cazip bir seçenek oluşturuyor. Misafirler konaklama ve iftar yemeği, konaklama ve iftar ve sahur yemekleri veya sadece konaklama arasında seçim yapabilir. Sadece konaklama talep eden misafirlerimiz dilerlerse İftar veya Sahur seçeneklerinden de yararlanabilirler.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK