BigChefs İlkbahar Yaz menüsü

BigChefs İlkbahar Yaz menüsü

100
0
PAYLAŞ

BigChefs, ilkbahar-yaz menüsüEylemi “Farkındalıkla, özenle ve sağlıkla yaşamak” mottosuyla hazırladı. Farklı ve lezzetli Kahvaltı seçenekleri, sağlıklı ve doğal salatalar, dolu kase seçenekleri, lezzetli ve doyurucu vegan ürünler, sokak spesiyaliteleri, ızgaralar, fırın yemekleri ve dünya mutfaklarından lezzetler içeren yeni menüsü ile hem göze hem damağa hitap ediyor. Menü ilk kez çağrıldığında bile Şinitzelmükemmel tadıyla damakta iz bırakır. İlkbahar-yaz menüsünde hafif lezzetleri tercih edenler için Diyetisyen Ulaş Özdemir tarafından oluşturulan beslenme önerileri dahil Büyük Şeflersürdürülebilir bir dünya için sağlıklı ve yaşam kalitesi ilkesini desteklemektedir.

Büyük Şefler Birleşmiş Milletlerin Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri doğrultusunda yaptığı çalışmalarla hayatın birçok alanında sürdürülebilir değerler yaratmak istiyor. Dünyanın dört bir yanından lezzetler, kültürümüzün izleri, büyük değerler ve unutulmaz anılara ev sahipliği yapıyor. Büyük Şefleryeni ilkbahar-yaz menüsüne bakış açısını yansıtıyor”Hayatı farkındalıkla, özenle ve sağlıkla yaşa‘ mottosuyla dikkat çekti.

BigChefs şnitzel

BigChefs şnitzel

Farklı ve lezzetli kahvaltı çeşitleri, sağlıklı ve doğal salatalar, dolu kase seçenekleri, doyurucu vegan Ürettiği ürünler, sokak lezzetleri, ızgaralar, fırınlanmış tatlar ve uluslararası leziz tatlar içeren yeni menüsü ile hem göze hem damağa hitap ediyor. Menü ilk kez çağrıldığında bile Şinitzelmükemmel tadıyla damakta iz bırakır. ilkbahar yaz BigChefs menüsüGüneşte hafif tatları tercih edenler için Diyetisyen Ulaş Özdemir tarafından oluşturulan beslenme önerileri dahil Büyük Şeflersürdürülebilir bir dünya için sağlıklı ve kaliteli yaşam ilkesini desteklemektedir.

BigChefs Hurma ve Muzlu Mozaik Kek

BigChefs Hurma ve Muzlu Mozaik Kek

Işığı tercih edenler için uzmanlardan eşsiz lezzetler

Her damak tadına hitap eden lezzetli yemeklerin mimarı Büyük ŞeflerIşığı tercih edenler için ilkbahar-yaz menüsü, yerini beslenme uzmanı Ulaş Özdemir’in sağlıklı beslenme önerilerine bırakıyor. Sağlıklı, hafif ve her öğünde ilgi uyandıran öneriler; Keçi peyniri ile Brushetta, Izgara Köfte, Tavuk Avokado Taco, Fit Burger ve Avokado ile haşlanmış yumurta Birbirine benzeyen doyurucu ve lezzetli yemekler varken, Kiraz dox içeceği Sıcak yaz günlerinde kalorisiz soğutma sunar. Kilo almadan tatlı yemek isteyenlerin yağsız, şekersiz ve düşük kalorili yüzü. Hurma ve Muzlu Mozaik Kek Güler.

Şinitzel yiyenler lezzetine doyamıyor

BigChefs Shinitzel, her damak tadına hitap eden, birbirinden lezzetli, dışı çıtır, içi yumuşak üç şnitzel çeşidi ile müdavimlerinin kalbini fetheder. Peynirli ve kolesterolü düşük dana şnitzel ve yağlı tavuk şnitzele patates salatası, roka ve domates, kadınbudu şnitzele ise patates püresi veya patates kızartması eşlik ediyor. Büyük Şeflermenüde yeni Şinitzel Grup, nar gibi kavrulmuş mükemmel lezzetiyle farkını ortaya koyuyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK