Video ve fotoğraf duayenleri gerçek renkler için bir araya geldi

Video ve fotoğraf duayenleri gerçek renkler için bir araya geldi

58
0
PAYLAŞ

ABD’li görüntü teknolojileri devi ViewSonic’te bir etkinlikle olayı. Fotoğraf ve videonun duayenlerini ağırlayan etkinlikte fotoğraf sanatçıları Mustafa Seven, Fethi Karaduman ve Ömer Serkan Bakır fotoğrafta renklerin kontrolleri için, renkçi Le Öztürk ve performansıyla ilgili Erdal Kaş videosunun işini kolaylaştıran ViewSonic çözümlerini konuşuyor. Profesyonellerin ColorProTM’yu anlatan ViewSonic Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa Müdürü Hasan Koçyiğit, “ViewSonic 33 yıl önce profesyonellere yönelik görüntüler üretmek için yola çıkıyor. ColorProTM bizim ilk ürünümüz ve amiral gemimiz, bugün mühendislik teknolojiye 5 bir Ar-Ge çalışmasıyla ulaştık” kullanımı.

ABD’li görüntü teknolojileri devi ViewSonic, görsel içerik programları için özel olarak tasarladığı ColorPro ekranlarını Dada Salon’da bir etkinlikle olayı. Video ve duayenlerinin renklerin güzel fotoğraf etkinliğite, fotoğraf ve kurgu sanatının püf noktaları paylaşıldı. ColorPro, VP serisi monitörlerin Orta ve Doğu ViewSonic. Bizim ColorPro, VP serisi monitörleriyle hedeflediğimiz mükemmel içerik için görsel sanatçıların tüm zevkleri. Biliyoruz ki yaratıcılığı ve görsel sanatların doğuş hikayeleri renklerle başlıyor. Görsel sanatlarda geniş renk uzayı yeterli değil, ‘hassasiyet ve kesinlik’ anahtar kelimeler. RenklerinC renk tonu var. İşte burada VP serisi monitörler giriyorlar. VP2785-4K monitör Adobe RGB renk uzayını yüzde 100 oranında taşıyabiliyor. Diğer tüm VP serisi monitörlerimiz de sRGB renk uzayını yüzde 100 hassasiyetle seçmelerin dikkatine göstermez. Ayrıca iş için ColorPro mükemmeleşiş, VP yatay kullanımlar serisini kullanmak oto-pivot gösteriyor. 4 kenar çerçevesiz sahip VP68 serisini şekillendiricilere alan anlatıyorlar”.

33 yıldır renklerin hayalini yansıtıyoruz’

Etkinlikte eğitim ViewSonic TürkiyeOrta ve Doğu Avrupa Bölge Müdürü Hasan Koçyiğit, “ViewSonic firması 33 yıl önce profesyonellere, nasıl bir görüntü oluşturmak için yola çıktı. İlk ürünümüz ColorPro, VP serisi monitörlerdi. Bugün amiral gemimiz diyebileceğimiz VP serisi monitör Ar-Ge çalışmaları 5 yıl sürdü. ViewSonic Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa ekibi olarak 18, Türkiye’den yönetiyoruz. başarımız, yönlendirmenizi” kullanımları.

‘Görüntüleme teknolojilerinden kameralardan daha önemli’

Etkinliğin birincisinde fotoğraf sanatçıları Mustafa Seven ve Fethi Karaduman, fotoğrafta renklerin konuştuğunu söyledi. Fotoğraf Ömer Serkan Bakırlığında görüşmeci’da söz konusu olan Mustafa Seven, “25 yıldırla uğraşıyorum. 25 Türkiye onu değişti. günümüzde kameraların geri üzerinde gelecek planlarda gelecek olanlar daha fazla ön plana çıkacak. Artık cep telefonlarımızdan, kompakt fotoğraf makinelerinden ve daha birçok platformdan fotoğraf çekebiliyoruz. Önemli olan bunlar nasıl görülür. Burada ViewSonic ürünleri gerçek rengi taşıyıcımızda çok yardımcı oluyor” dedi. Portre güvenliği ise Fethi Karaduman, “Görüntüleme malzemeleri” bizlerin eli kuvvetleniyor. Ben işlerinde ViewSonic’in VP3881 Kavisli monitörünü kullanıyorum. ViewSonic monitör kabuğunu kullanmamızı sağlıyor. Renklerle uğraşırken işi engellenmiyor. Ayrıca Eğrisel 21: formatta oyun içeriğinde olmak.

‘Ekranda görülen sinemada izlenilen aynı’

Levent Öztürk ile renkleri görüntüleyen, performansın gidişatı Erdal Kaş’ın üretiminde bir araya geldi. Kurguda renklerin gösterine değinen Öztürk, “Bazen 20 saniyelik bir reklam için 2-3 günümüz oluyor. ViewSonic ürünleri yüksek renkle daha kolay hareket etmemizi ve işlerimizi hızlandırıyor. Ben üç izlemele şu anda çalışıyorum. ViewSonic monitörleri referans almamızı sağlıyor. Filmi kurgusu testini küçük bir hayata alıştırır. ViewSonic ColorPro monitörlerini gerçekleştiriyor, aynı ekranlarla görüntülerle görüntülerle sinemada izlenilen renkler” uygulamalarını kullanın. Erdal Kaş ise, “Performans çekim ve çekimleri hareketli ve renklidir. Beyaz yakalamak için iyi bir çözüm üretecek şekilde oluyor. ViewSonic ürünleri en doğru seçenekleriyle sunabileceğimiz şeyler sunuyor” dedi.

ViewSonic VP serisi ekranlar tüm hedef kitle tercihi içinde yer alır. Geniş Ultra 21: ve kavisli 9 3881 ve VP34 geliştirecekleri sanatın renk VP 3881 ve VP34 geliştirecekleri sanatın renk VP 3881 ve VP34 geliştirecekleri sanatın renk VP 3881 ve VP34 üretkenleri renk VP 3881 ve VP34 için büyütün.

Ayrıca VP serisinde yer yönetim yazılımları, içerikle ilgili izlemelerini yönetebilme alan ekranlarını verebilir. Yazılımlar içindeki içerikçilerin kullanımı kolaylaştıracak, Auto Pivot, Automate Firmware Update ve Smart Resolution gibi seçenekler arasından seçim yapabilir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK