Sinoz Kozmetik’te 3 yeni atama

Sinoz Kozmetik’te 3 yeni atama

120
0
PAYLAŞ

Sinoz kozmetikMart ayından bu yana 3 yeni işe alım yapan şirketin iç yapısında yapılan değişiklikle birlikte genel müdür yardımcısı oldu. Faruk Balmumcu, İhracat müdürü olarak Sinan Eraslan ve lojistik departmanı başkanı Bülent Yeşilyurt getirildi.

Sinoz Kozmetik Genel Müdür Yardımcısı Faruk Balmumcu

Sinoz Faruk Balmumcu

2002’den beri büyük küresel şirketlerde e-ticaret yönetmen olarak aktif Faruk Balmumcu, şubattan itibaren Sinoz kozmetikyılında Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. Faruk Balmumcu2010 yılında Yeditepe Üniversitesi’nde Pazarlama MBA programını tamamladıktan sonra; De-tur, Otto Group, Gittigidiyor e-bay, Lav.com.tr, Demsa Group ve Evidea’da E-Ticaret Direktörü olarak görev yaptı.

Sinoz’a yeni ihracat müdürü Sinan Eraslan

Sinoz Sinan Eraslan

2001 yılında Unilever Algida’da kariyerine başladı. Sinan Eraslan 2007 yılından itibaren Farmasi, Flormar, Simit Sarayı gibi firmaların ihracat departmanında çeşitli görevlerde bulundu ve bir süre Bulgaristan, Kazakistan ve Amerika’da yaşadı. Son 10 yıldır kişisel bakım ve renkli kozmetik sektöründe 106 ülkede iş ortakları ile birlikte çalıştığı markaların penetrasyonunu ve dağıtımını başarıyla gerçekleştirmiştir. Sinan Eraslan 2 erkek çocuk babasıdır.

Sinoz Kozmetik’in yeni lojistik direktörü Bülent Yeşilyurt

Sinoz Bülent Yeşilyurt20 yılı aşkın perakende deneyimi ile Bülent Yeşilyurt İşine 2000 yılında Carrefoursa’da başladı. Intersport, Ziylan Group ve Olka Spor A.Ş.’de iş geliştirme veya iş geliştirme. lojistik planlama şefi Bülent Yeşilyurt, Sinoz kozmetik ailesine katıldı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK