Pasion Turca’dan dünyaca ünlü Michele Morrone Sürprizi

Pasion Turca’dan dünyaca ünlü Michele Morrone Sürprizi

153
0
PAYLAŞ

İtalyan aktör, model, şarkıcı ve moda tasarımcısı Michele MorroneOyunculuk ve şarkıcılık kariyerini hızla uluslararası bir düzeye taşıdı.

Michele Morrone Güzel

365 gün Filmdeki Don Massimo Torricelli rolüyle tanınmaktadır. Michele MorroneGüney İtalya’nın Apulia bölgesinde büyüdü. Dört çocuğun en küçüğü ve geniş ailesinde sanatçı olarak kariyer yapan tek kişi olan Morrone, Roma’da yaşıyor. 365 Days’i gösterdikten sonra bir gecede 2 milyon yeni takipçiye uyandım ve sokağa çıkamıyorum” dedi. Beethoven ve Chopin. 365 Gün’ün kışkırtıcı ve kurgusal karakteri ile kendisi arasında net bir ayrım yapmaya kararlı olan sanatçı, Massimo Torricelli’yi değil, Michele Morrone’u “Dünyaya gerçekten neler yapabileceğimi göstermenin zamanı geldi” diyor.

İlk albümü “Dark Room”u Şubat 2020’de yayınlayan Morrone, “Hard For Me”, “Feel It”, “Watch Me Burn” ve “Dark Room” şarkılarıyla büyük beğeni topladı ve toplamda 100 milyon dinlenmeye ulaştı. ve çevrimiçi platformlarda görüntüleme. . Aynı zamanda gitar çalan Morrone, şarkı yazarlığı kimliğiyle de dikkat çekiyor.

Türkiye’de türk tutkusu “Müziğim, tüm renkleri kafamdan geçen her şeyi yansıtan büyük bir gökkuşağı gibidir. Şarkı yazarken sadece hikayelerden değil fikirlerden de ilham alıyorum. Ben de müziğim aracılığıyla hayranlarıma ulaşmak istiyorum. Hayranlarımdan şarkılarımın kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olduğuna dair mesajlar alıyorum. Benim için en önemli şey bu” diyor.

Michele Morrone Güzel

Michele Morrones’in son single’ı “Beautiful” tüm dijital platformlarda yayında.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK