Kylie Jenner Güzellik Devi Coty ile Ortak Oldu

Kylie Jenner Güzellik Devi Coty ile Ortak Oldu

148
0
PAYLAŞ

2020’nin Kylie kozmetik ve Kylie Cilt işler büyür. Kylie jenner ve kır evi A.Ş. bugün 600 milyon dolar değerinde uzun vadeli bir stratejik ortaklığa girdiğini duyurdu. Coty, Jener’in güzellik imparatorluğunun yüzde 51’ine sahip olacak ve şu anda 1,2 milyar dolar değerinde – geçen yıl Forbes tahminlerini geride bırakıyor.

Kylie ve Coty arasındaki bu yeni ortaklık, Coty’nin güzellik işine odaklanmasıyla ileriye doğru heyecan verici bir adımdır. “Kylie, güzellik tüketicisi için inanılmaz bir duyguya sahip modern bir ikon ve birlikte birinci sınıf bir güzellik markası oluşturmanın büyük potansiyeline inanıyoruz.”

Jenner, “Coty ile dünya çapında daha fazla Kylie Cosmetics ve Kylie Skin hayranına ulaşmaya devam edeceğim için çok heyecanlıyım. Tüketicilerin beklediği ve ilgilendiği her koleksiyonda yaratıcılığını ve yaratıcılığını sürdürmeyi dört gözle bekliyorum. sosyal medyadaki hayranlarım Bu ortaklık, markayı uluslararası bir güzellik merkezine dönüştürürken benim ve ekibimin her bir ürünü yaratmaya ve geliştirmeye odaklanmamızı sağlıyor. ” aranan.

2020 benim ve Kyli’nin olacak gibi görünüyor

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK