İpekyol Bodrum Yalıkavak Mağazası

İpekyol Bodrum Yalıkavak Mağazası

138
0
PAYLAŞ

Ekpekyolen popüler tatil yerlerinden biri Yalıkavak Marinatüm yaz boyunca buluşur. Ege Denizi’nin mavi sularına yelken açmaya hazır pekyol, Yalıkavak Marinaaçılır pencere İpekyol mağazasıYaz atmosferini hissetmenizi sağlar. Sana tatlı bir yaz rüyası getirecek İpekyol 2021 yaz koleksiyonuöne çıkan tasarımlarının yanı sıra Burcu Esmersoy‘a pekyol için Burcu Esmersoy tarafından hazırlanan İpekyol Beachwear Collection 2021 için Bodrum Hayranlarla buluşma.

Burcu Esmersoy İpekyol Plaj Giyim Koleksiyonu 2021 içingöze çarpan mükemmel silüette bikini olabilir ve pareoGünün her anına eşlik ederler ve güneşe karşı feminen şıklığınızı desteklerler.

pekyol Bodrum Yalıkavak Mağazası

İpekyol Bodrum Yalıkavak Mağazasında Pop-up mağazada özel olarak seçilmiş aksesuar ve tasarımlar yerini bulacak ve gece gündüz gardırobunuzun zamansız bir parçası olacak. Büyüleyici Bodrum’a giderken, İpekyol’un mağaza tasarımı, bölgenin siluetine tekabül eden ferah atmosfere uyum sağlıyor. Büyüleyici doğası ve masmavi denizi ile öne çıkan Bodrum, bu kez yaz boyunca berrak tuzlu suya eşlik eden bir seçki sunan İpekyol’un pop-up mağazasına ev sahipliği yapıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK