INFLOW Awards’21 influencer ödülleri sahiplerini buluyor

INFLOW Awards’21 influencer ödülleri sahiplerini buluyor

38
0
PAYLAŞ

Bu yılsü düzenlenecek olan INFLOW Awards’21 Influencers 20 Aralık akşamı Raffle Istanbul’da sunumla sahiplerini hazırlayabilirsin. Sosyal medyada takipçiye sahip olan etkileyiciler’ın beğenisine sunulacak olan 18 farklı kategoride verilecek. 4 kategori halk, 14 kategori ise askeri seçim kararıyla, etkileyicilerlara kavuşacak. CZN Burak, Rachel Araz, Jahrein ve Duygu Özaslan gibi onlarca etkileyiciler‘ın finalist olarak yer aldığı rahatsız edici yılın en iyi etkileyiciler‘ı belirlenecek.

en iyi etkileyici

Geliştirdiği proje etkileyicileri dünyasını bir araya getiren GİRİŞ Ağı, bu sene kez kez en iyi Influencerları hazırlık yapmaya hazırlanıyorlardı. 20 Aralık akşamı Youtube kanalında yayınlanacak INFLOW Ödülleri’21 ile 18 ayrı kategoride etkileyicilere kavuşacak.

sosyal medyada son bir yıl boyunca etkileşimde bulunan gösteriler etkileyicilerfinalist olarak yer INFLOW Ödülleri’21‘de halk ve sistemden 30 Kasım’da tamamlandı. Sonuçların açıklanacağı 20 Aralık akşamı 18 ayrı kategorideki “En İyi Influencer“Tavsiye edilecek. Milyonlar takipçisi isimlerinin yer aldığı yer pandemi çevrimiçi olarak gerçekleşecek. İstanbul’daki Panof ekranlarında kazananlar QR koduyla çekime katılmaya hak kullanan, favori influencerlarıyla karşılaşacak olan kişilerdir.

terimler En İyi Instagram Influencer’ı, En İyi Twitch Influencer’ı, En İyi TikTok Influencer’ı ve En İyi Youtube Influencer‘ı gidişin. karşılıklı INFLOW Network Kurucu Ortakları Afşin Avcı, Neşet Dereli ve Emre Gelen; Facebook Ajans Partneri Serkan Tavşanoğlu, TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Gonca Karakaş, Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aslıhan Nasır, Raffles İstanbul Pazarlama Deniz Met, ve Yemeksepeti CMO’su Barış Sönmez gibi sahne severlerin yer çekiminde ise 14 farklı kategoride isimlerine karar verdi.

etkileyiciler‘ı farklı ürünlerle bir araya getiririz

INFLOW Ödülleri’21 hakkında bilgi INFLOW Network ve GAIA Kurucu Ortağı Afşın Avcı“Bu yılsünü gerçekleştireceğimiz INFLOW Ödülleri’21 Tüm yıl gerçekleştirilecek olan içeriklerden yararlanmanın beğenisini kazanılan isimlerden oluştu. Oğulların etkileyicileri’nın etkisi hem markalar hem de izleyiciler çok değerli kazanır. GİRİŞ Ağı INFLOW Global Summit’i gerçekleştirdiğimiz olarak ay noktaladık. Antalya’da küresel ve ulusal sektörler, etkilenebilmeleri karşısında. INFLOW Küresel Zirvesi ve INFLOW Ödülleri‘a olan satış sektöründe büyümesinde büyük rol oynuyor. Bugün Inencerlar sadece marka iş bölümünde yer alan bir yerde değildir. NFT ve Metaverse kavramlarını en hızlı ve dinamik uygulamaan isimlerin başında etkileyiciler geliyor. Dijital dünyada içerik üretilecek hakim isimlerin isimleri, evrenlerin bir parçası olacak bu çok dünyadan mezun olacaklar. INFLOW Ödülleri Bu başarıyı hak edenlerin alması gereken değerlerin alınmasını önemsemeyi hak etmektir. Halk ve stil seçimlerimiz farklı mecra ve seçimleriyle bu sene tüketici olarak tercihimiz INFLOW Ödülleri’21‘de seçilecek olan etkileyiciler tüm etkileyicileri olacak. Oy kullanan tüm sosyal medya mensuplarına ve ziyaretçilerimize büyük katkıda bulunulmaktadır.” dedi.

sosyal medyan ve bronzlukınmış adlaruhrende olacak

Sosyal medyadaki dünyadaki farklı platformda yüz takipçiye sahip Influencerlar INFLOW Awards’21 sahnesinde olacak. Son büyüyen en hızlı büyüyen sosyal medya platformu TikTok özelinde oylamaya başlayan En İyi TikTok etkileyicileri‘kategorisindeyim Meriç İzgi, Ezgizem, Yeliz Korkmaz, Berkejuan, CZN Burak, Cemre Solmaz, Emrullah Sürmeli, Cellat36, Ceren Yaldız ve Orhan Çayan aday gosterildi.

Dünyanın en büyük medya platformu Instagram’da eğitim amaçlı sosyal Influencerların yer En İyi Instagram Influencer‘kategorisindeyim Şeyda Erdoğan, Sude Alkış, Damla Kalaycık Dedeoğlu, Cansu Dengey, Duygu Özaslan, Rachel Araz, Aykut Elmas, Burak Altındağ ve Zeynep Aleyna Şen halk halkına.

Oyun kaynaklı yayın platformlarından seğirtmekçerisindeki yayıncıların yer aldığı yerler En İyi Twitch Etkileri kategori tarafı UNLOSTV, Duygu Köseoğlu, wtcN, Pqueen, Berk Tepe, Kendine Müzisyen, Jahrein, Miafitz ve Elraenn halk ailena yanında bir kategori oldu.

Dünyanın en büyük video içerik platformlarından Youtube’da içerik içeriği youtuberların yerleri En İyi Youtube Etkileri kategori tarafı Refika’nın Mutfağı, Rachel Araz, Meryem, Damla Altun, Ali Biçim, Alper Rende, Chaby Han, Noluya Ya?, Sibil Çetinkaya, Kalt kalıpları yer aldı.

Halk Oylaması Kategorileri

En İyi Instagram Influencer’ı
En İyi YouTube Influencer’ı
En İyi TikTok Influencer’ı
En İyi Twitch Influencer’ı

Jüri Kategorileri

En İyi Seyahat Influencer’ı
En İyi Moda Influencer’ı
En İyi Teknoloji Influencer’ı
En İyi Ebeveyn – Çocuk Influencer’ı
En İyi Fitness Influencer’ı
En İyi Gastronomi Influencer’ı
En İyi Güzellik & Bakım Influencer’ı
En İyi Oyun Influencer’ı
En İyi Komed Influencer’ı
En İyi Yükseliş Gösteren Influencer
En Kreatif İçeriğe Sahip Influencer
En İyi Micro Influencer
En İyi Omni-Channel Influencer
En İyi Ünlü Influencer

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK