En İyi İnfluencerlar Ödüllerini Aldı

En İyi İnfluencerlar Ödüllerini Aldı

50
0
PAYLAŞ

GİRİŞ Oedulleri Sahiplerini Buldu

onun yıl sosyal medyada takipçiye sahip etkileyicilerien beğenilenler INFLOW Ödülleri’21, dün gece kez yaşandı. Jüri ve halk olarak 18 farklı kategoride izleyicinin dağıtıldığıde 18 etkileyiciler kendi işine odülü almaya hak kazandı. Burcu Esmersoy, Rachel Araz, Ceyda Kasabalı, Doğan Kabak, Elraenn, Özgür Deniz Cellat gibi takipçiye sahip olanın sahibi oldu.

etkileyiciler akıllı tüm noktalarını bir araya getiren GİRİŞ Ağı tarafından düzenleme INFLOW Ödülleri’21dün akşam eğitimle sonuçlandı. Onedio YouTube kanaldan canlı yayında görüntüleme görüntüleri saklandı. 18 categoride okunan bir anlatımla ilgili olarak çevrimiçi olarak tamamlanmıştır.

Halk ile 4 kategoride gösteride 14 kategori ise jüriler sunulmaktadır. 2021 boyunca farklı mekanlarda ve kategorilerde Influencerlar INFLOW Awards’21 tabi finalist olarak yer aldı. Raffles İstanbul’da hazırlıklı ve Onedio, Youtube kanallarda canlı olarak yayınlananlarla ilgili kişiler. İstanbul’daki ziyaretçilere sahip olan etkileyicilere sahip olan Panoffect ekranlarındaki görüntülerde bulunan olaylardan haberdar olmayan kişilerden haberdar olun.

takipçiler favori etkileyicilerını seçti

INFLOW Awards’21 içinde halkla ilgili olarak En İyi Instagram Influencer’ı seyda erdoğanEnİyi Youtube Influencer’ı Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram‘ın Youtube Kanalı “Noluyo Yaa?” Gücü, En İyi TikTok Influencer’ı “Cellat36” olarak kullanın Özgür Deniz Cellat oldu. Halktaki son kategoride En İyi T. Influencer’ıwitch’in “Elraenn” olarak tanıtım yapmak Tuğkan Gönültaş odülün sahibi oldu.

Burcu Esmersoy, Doğan Kabak, Rachel Araz ve birçiyi etkir odüben aldimi

Kandırmak çok farklı temada içerik materyalleri etkileyiciler2021’e imza atanlara vene kavuştu. 14 farklı kategorideki kazanana INFLOW Network Kurucu Ortakları Afşın Avcı, Neşet Dereli ve Emre Gelen; Facebook Ajans Ortakları Serkan TavşanoğluTÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Gonca KarakaşBoğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aslıhan NasırRaffles İstanbul Pazarlama Müdürü Deniz Met, ve Yemeksepeti CMO’su Barış Sönmez gibi sektör tercihinin yerıncate jürisi ise 14 farklıgoride kazanan isimlere karar verdi.

Gerçekleşen rahatsız edici En İyi Seyahat Influencer’ı Duygu Sar ve Bilgehan Çelik‘in içerikte Biz Evde Yokuz, En İyi Moda Influencer’ı Rachel ArazEn İyi Ebeveyn-Çocuk Influencer’ı Gamze Erçel YıldırımEnİyi Fitness Influencer’ı Gökçen Arıkan oldu.

Otomobille ilgili Türkiye’deki en önemli içerikten Doğan Kabak En İyi Teknoloji Influencer’ı, En İyi Oyun Influencer’ı Pelin “Pqueen” Baynazoğlu asıl sahibin oldu. Enİyi Gastronom Infleuncer’ı Refika Birgül Kiralık, En İyi Güzellik & Bakım Influencer’ı Ala Tokel olarak secildi.

Parodi videolarıyla Röportaj Adam Mahsun Karaca En İyi Komedi Influencer’ı eğitimde En İyi Yükseliş Gösteren Influencer alan alan Ceyda Kasabalı ikiyi ödül ile tamamlandı.

En Kreatif İçeriğe Sahip Influencer içeri alan isim Nisan Hakan Özkan etki, influencer genç isimlerinden Şevval Aydemir En İyi Micro Influencer Ödülü’nün sahibi oldu.

sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy‘un En İyi Celebrity Influencer’dan oluşan bir gecede En İyi Omni-Channel Influencer Ödülü’nü Merve Özkaynak kaldırdı.

INFLOW Awards’un en büyük kazananı Kansersiz Yaşam Derneği oldu.

Kazanan influencerların INFLOW ile çekici oldukları fotoğraflar, INFLOW Network ve RarePix işbirliği ile NFT’lere ulaştık. Açık satışa sunulacak NFT’lerden elde edilen tüm gelir, Kansersiz Yaşam Derneği‘ne bağışlanacak.

Halk Oylaması Kategorileri Kazananları

En İyi Instagram Influencer’ı – Şeyda Erdoğan
En İyi YouTube Influencer’ı – Noluyo Yaa?
En İyi TikTok Influencer’ı – Cellat36
En İyi Twitch Influencer’ı – Tuğkan “Elraenn” Gönültaş

Jüri Kategorileri

En İyi Seyahat Influencer’ı – Biz Evde Yokuz
En İyi Moda Influencer’ı – Rachel Araz
En İyi Teknoloji Influencer’ı – Doğan Kabak
En İyi Ebeveyn – Çocuk Influencer’ı – Gamze Erçel Yıldırım
En İyi Fitness Influencer’ı – Gökçen Arıkan
En İyi Gastronomi Influencer’ı – Refika Birgül
En İyi Güzellik & Bakım Influencer’ı – Ala Tokel
En İyi Oyun Influencer’ı – Pelin “Pqueen” Baynazoğlu
En İyi Komedi Influencer’ı – Röportaj Adam Mahsun Karaca
En İyi Yükseliş Gösteren Influencer – Ceyda Kasabalı
En Kreatif İçeriğe Sahip Influencer – Nisan Hakan Özkan
En İyi Micro Influencer – Şevval Aydemir
En İyi Omni-Channel Influencer – Merve Özkaynak
En İyi Ünlü Influencer – Burcu Esmersoy

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK