Yumurtanın her öğün için mükemmel olmasının 5 nedeni

Yumurtanın her öğün için mükemmel olmasının 5 nedeni

93
0
PAYLAŞ

Yumurtaların herhangi bir yemek için mükemmel olmasının 5 nedeni

Sadece kahvaltı yapmaya karar verdiklerinde yumurta da bunlardan biridir ve özellikle hoş ve sağlıklıdır. Kabuklardan elde edilen taze yumurtalar lezzetli, besleyici ve çok yönlü sabah, öğle veya akşam atıştırmalıklarına bir çözüm olarak ortaya çıkmıştır. Yumurtaların herhangi bir aile, herhangi bir öngörü ve günün herhangi bir saati için mükemmel bir aile üyesi olarak ün kazanmalarının bazı nedenleri şunlardır;

Yumurtanın her öğün için mükemmel olmasının 5 nedeni #1

1. Sağlıklı bir besindir

Küçük ama güçlü yumurtaları tanımlamanın mükemmel yolu: Yumurtalar, çocuğunuzun büyümesini ve gelişmesini destekleyen çok sayıda iyi vitamin ve mineral içerir. Yumurta, demir, lutein (göz sağlığını korumak için), folat (hamile kadınlar için faydalıdır) ve kolino (çocuklarda bilişsel gelişim için önemlidir) gibi A, B, D ve E vitaminlerini sağlar. Yumurtalara sağlıklı yağlar ekleyin ve avucunuzun içine sığan bir beslenme santraline sahip olursunuz.

2. MÜKEMMEL BESLENME ÇANTALARI

Okul öğle yemeklerinde protein takviyesine kolay bir çözüm arıyorsanız, yumurtadan başka bir yere bakmayın. Okul yemeklerindeki yumurta gibi bir protein kaynağı, çocukların gün boyu kendilerini iyi hissetmelerine, enerji seviyelerini korumalarına ve daha uzun süre odaklanmalarına ve odaklanmalarına yardımcı olabilir. Yumurtaların taşınması kolaydır ve ayrıca öğle yemeği kutularında da iyi servis edilir.

3. Çok yönlü yumurtalar

Yumurta hazırlamak söz konusu olduğunda, olasılıklar neredeyse sınırsızdır. İster pişmiş ister kızartılmış olsun, çeşitli uygulamalarla süsleyebileceğiniz gofretli öğle yemeği için hafif bir tatlı. Boş yumurtalar, renkli sebzelerden egzotik otlar ve baharatlara kadar her türlü yaratıcı ekleme için bir mutfak tuvali olarak da kullanılabilir, böylece çocuklarınızı her tür omlet için farklı çırpılmış yumurtalarla süsleyebilir veya büyülü bir koruyucu oluşturabilirsiniz.

4. pratik pişirme

Yumurtaları elde etmek sadece süper kolay değil, aynı zamanda saklaması kolay, çantanızda saklaması kolay ve hepsinden önemlisi, hazırlaması inanılmaz derecede kolay. Nişanlı ebeveynler mutfakta saatlerce birden fazla tarifle vedalaşabilir, buzdolabınızdan tabağınıza daha hızlı ve kolay bir şekilde alabileceğiniz merhaba yumurtalarına merhaba diyebilir. Ayrıca, ailenizi beslemeyi son derece basit hale getirirler: Yumurta her öğünün ana yemeği olabilir ve kahvaltıdan öğle yemeğine kadar her zaman bir zevktir.

5. Bebekler bile tüketir

Bebeği katı gıdalarla tanıştırma zamanı geldiğinde yumurtalar alnındadır. Altı aylıkken (veya bebeğiniz katı gıdalar yemeye başladığında) başlayarak, protein, demir ve bebeğin diyetini geliştirmek için gerekli olan diğer besinleri eklemenin basit ve pratik bir yolu olarak, bütün yumurtaların (tamamen pişmiş) yaygın olarak tavsiye edilir. Özellikle küçük çocuklarla deneyebileceğiniz birçok lezzetli tarif var.

Öğle yemeği veya atıştırmalıklar için yumurtaların tadını çıkarmanın daha geleneksel yolları için aşağıdaki tariflere göz atın!

Kıyılmış yumurta tarifi VİDEOSU

yumurtalı ekmek tarifi VİDEO

Yumurtalı Soğan Tarifi VİDEOSU

Pastırma Tabağında Yumurta VİDEO

Akçaağaç Şurubu Krep VİDEOSU

Yumurtaların herhangi bir yemek için mükemmel olmasının 5 nedeni

Yumurtaların herhangi bir yemek için mükemmel olmasının 5 nedeni

Sadece kahvaltı yapmaya karar verdiklerinde yumurta da bunlardan biridir ve özellikle hoş ve sağlıklıdır. Kabuklardan elde edilen taze yumurtalar, lezzetli, besleyici ve doyurucu sabah, öğle veya akşam atıştırmalıklarına toplu bir çözüm olarak ortaya çıkmıştır. Yumurtaların herhangi bir aile, herhangi bir öngörü ve günün herhangi bir saati için mükemmel bir aile üyesi olarak ün kazanmasını sağlayan bazı nedenler;

Yumurtanın her öğün için mükemmel olmasının 5 nedeni #1

1. Sağlıklı bir besindir

Küçük ama güçlü yumurtaları tanımlamanın mükemmel yolu: Yumurtalar, çocuğunuzun büyümesini ve gelişmesini destekleyen çok sayıda iyi vitamin ve mineral içerir. Yumurta, demir, lutein (göz sağlığını korumak için), folat (hamileler için faydalıdır) ve kolino (çocuklarda bilişsel gelişim için önemlidir) gibi A, B, D ve E vitaminlerini sağlar. Yumurtalara sağlıklı yağlar ekleyin ve avucunuzun içine sığan bir beslenme santraline sahip olursunuz.

2. MÜKEMMEL BESLENME ÇANTALARI

Proteini artıran okul öğle yemeklerine kolay bir çözüm arıyorsanız, yumurtadan başka bir yere bakmayın. Çocukların her gün tok hissetmelerine, enerji seviyelerini korumalarına ve daha uzun süre odaklanıp odaklanmalarına yardımcı olmak için okul yemeklerinde yumurta gibi bir protein kaynağı içerir. Yumurtaların taşınması kolaydır ve kutular da onları öğle yemeği sırasında iyi taşır.

3. Çok yönlü yumurtalar

Yumurta hazırlamak söz konusu olduğunda, olanaklar neredeyse sınırsızdır. Öğle yemeği için hafif bir sofrayı ister pişmiş ister kızartılmış gofretlerle süsleyebilir, çeşitli baharatlarla süsleyebilirsiniz. Boş yumurtalar, renkli sebzelerden egzotik otlar ve baharatlara kadar her türlü yaratıcı ekleme için bir mutfak tuvali olarak da kullanılabilir, böylece çocuklarınızı bu malzemelerden herhangi biri için farklı çırpılmış yumurtalarla süsleyebilir veya değiştirmek için sihirli bir omlet oluşturabilirsiniz. içindekiler.

4. pratik pişirme

Yumurtaları elde etmek sadece süper kolay değil, aynı zamanda saklaması kolay, çantanızda saklaması kolay ve hepsinden önemlisi, hazırlaması inanılmaz derecede kolay. Meşgul ebeveynler mutfakta saatlerce birden fazla tarifle vedalaşabilir ve merhaba yumurtaları buzdolabınızdan tabağınıza daha hızlı ve kolay gelebilir. Ayrıca, ailenizi beslemeyi son derece basit hale getirirler: Yumurta her öğünün ana yemeği olabilir ve kahvaltıdan öğle yemeğine kadar her zaman bir zevktir.

5. Bebekler bile tüketir

Bebeği katı gıdalarla tanıştırma zamanı geldiğinde yumurtalar alnındadır. Altı aylıkken (veya bebeğiniz katı gıdalar yemeye başladığında) başlayarak, bebeğinizin diyetini geliştirmek için gerekli olan protein, demir ve diğer besin maddelerini eklemenin basit ve pratik bir yolu olarak bütün yumurtaların (tamamen pişmiş) olması yaygın olarak önerilir. Özellikle küçük çocuklarla deneyebileceğiniz birçok lezzetli tarif var.

Öğle yemeği veya atıştırmalıklar için yumurtaların tadını çıkarmanın daha geleneksel yolları için aşağıdaki tariflere göz atın!

Kıyılmış yumurta tarifi VİDEOSU

yumurtalı ekmek tarifi VİDEO

Yumurtalı Soğan Tarifi VİDEOSU

Pastırma Tabağında Yumurta VİDEO

Akçaağaç Şurubu Krep VİDEOSU

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK