Arı sütü kırışıklık oluşumunun önüne geçiyor

Arı sütü kırışıklık oluşumunun önüne geçiyor

113
0
PAYLAŞ

Arı sütü kırışıklık oluşumunu engeller

Son zamanlarda cilt bakımında doğal ürünlerin kullanımı tüketici tarafından tercih edilen firmalardan biri olmuştur. Arı Sütünün vücudumuzun bağışıklık ve metabolik faaliyetleri üzerindeki olumlu etkilerinin yanı sıra cildimizdeki bu ince çizgileri yok etmesiyle bilinir.

Yemek Servisi Aslı Elif Tanuğur Samancı, arı sütünün içeriğinden ve doğal cilt formüllerinde yer almasının öneminden bahsetti. Arı sütünün besin değeri yüksek ve antioksidan kaynağı olan doğal bir ürün olduğunu gösteren Samancı, içerdiği proteinler, lipidler, vitaminler, mineraller ve belirli amino asitler ile sağlıklı aktiviteyi desteklediğini vurguladı.

Arı sütü kırışıklık oluşumunu önler #1

ULTRAVİYOLE IŞINLARDA KORUYUCU VARDIR

Yemek Servisi’nden Aslı Elif Tanuğur Samancı, uyarı royal unfrozen zengin besin bileşimi ile dengeli ciltte nemi koruyarak çizgi ve kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olduğunu söyledi. “Bariyer, benzersiz içeriği 10-HDA ile kolajen üretimini uyararak cildi destekler. En yüksek biotin içeriği ile keratin üretimini uyarır ve cilt korumasını güçlendirir. Arı Sütü Yağı, lipid bileşimi ile cildin dengesini sağlar. Bu özelliği ile kuru ve kızarıklıklı ciltler için etkili bir bakım desteğidir. İçeriğindeki B, C ve E vitaminleri ciltteki lekeler için etkili bir doğal üründür. dedi.

Samancı, arı sütü içeren kremlerin olumlu etkileri üzerine bilimsel çalışmalarına devam etti. “Güneşin zararlı ultraviyole ışınları insan cildine zarar vererek hücresel hasara neden oluyor. Bilimsel araştırmalar arı sütünün DNA’yı ve dokuları oksidatif hasara karşı koruduğunu gösteriyor. 2019 yılında Endonezya’da Sriwijaya Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmada ultraviyole ışınlarına karşı koruma, Dünya Sağlık Örgütü tarafından değerlendiriliyor. cilt yüzeyine krem ​​arı sütü uygulanması a.Çalışmaya katılanlar tarafından bariyer ultraviyole radyasyona maruz kalan 30 sıçan iki gruba ayrıldı.Birinci gruptaki sıçanlara arı sütü yüzde 2.5, yüzde 5 oranında uygulandı. İkinci grup ise kontrol grubu ve rölyefli krem ​​jöleydi. Soğutulmuş kraliyet kremi içeren kremin, ultraviyole ışın rejimine göre cilt bariyerinde yüzde 10 daha hızlı iyileşme gösterdiği gözlemlendi. Arı sütünün antioksidan üretimini arttırdığını ve cilt bariyeri üzerinde koruyucu etki sağladığını bildirmişlerdir. açıklamasına dahil edilmiştir.

Samancı, arı sütünün hem beslenme hem de cilt için kullanılan doğal bir ürün olduğunu ifade etti. “Bu güçlü etkileri göz önünde bulundurarak, arı sütü gibi doğal formüller kullanmanız çok önemli. Günümüzde sıklıkla maruz kaldığımız kimyasal, cildimize ve organlarımıza büyük zararlar vermektedir. Bu durumu önlemek için cilt bakım ürünlerinde doğal içeriklerin seçilmesi gerekir. Arı Sütü bu formüllerde kullanılabilecek etkili ve doğal bir ilaçtır. Doğal bitkisel yağlar ile arı sütü, arı ve diğer doğal içeriklerle cildinizi koruyabilirsiniz. Bu kapsamda ürünlerin sabit senetlerden temin edilmesi ve bu senetlerin gerekli sertifikalara ve analiz sonuçlarına sahip olması önemlidir.” dedi.

Arı Sütü kırışıklık oluşumunu önler #2

“CİLDİN NEMLİ VE YAĞ TUTUCULARINI KORUR”

Dermatoloji Uzmanı Doç. Dr. Zekayi Kutlubay’ın soğuk cilt sağlığındaki rolü ve yaşlanmayı geciktirici etkisi şu sözlerle anlatıldı: “Bilimsel araştırmalar, arı sütü içeriğindeki benzersiz bir unsur olan X-HDA’nın köpek karşıtı bir etkiye sahip olduğunu bildiriyor. Arı sütü bu bileşeni ile cilt sağlığını destekleyen doğal bir üründür. Arı sütünün insan keratin hücreleri üzerindeki etkisi, 2020 yılında Kore Dermatolojik Bilimler Enstitüsü’nde yapılan bilimsel çalışmalarla in vitro olarak incelenmiştir. Bu çalışmada, soğutulmuş 10-HDA’nın ultraviyole ışınlarından zarar görmüş cilt hücrelerinin çoğalması ve yenilenmesi üzerindeki etkisi araştırıldı. 100 g/mL arı sütü ve 100 M 10-HDA keratin destek hücrelerinin sağlandığı çalışmadan ultraviyole ışınları ile cilt hasarının önlendiği görüldü. Araştırmacılar, arı sütünün cilt sağlığını destekleyen güçlü bir doğal ilaç olduğunu bildirmiştir. Arı Sütü, cildi desteklemek için doğal formüllerde kullanılabilen doğal bir üründür ve yaşlanma karşıtı etkileri bilimsel yayınlarla kanıtlanmıştır. Nemi ve yağlı cildi dengelemek ve korumak kolaydır. İlaç endüstrisi cilt lekelerine, kırışıklıklara olumlu etkisi olan ve cilt bariyerine zarar veren doğal arı ürünlerini formüllerinde mutlaka bulundurmaktadır.

Arı sütü kırışıklık oluşumunu engeller

Arı sütü kırışıklık oluşumunu engeller

Cilt bakımında yeni kullanılmaya başlanan doğal ürünler, tüketicinin tercih ettiği alanlardan biridir. Arı sütünün vücudumuzun metabolik ve bağışıklık sistemi üzerindeki olumlu etkilerine ek olarak, markanın cildimizden kurtulmak için incelikli yolları vardır.

Yemek Servisi Aslı Elif Tanuğur Samancı, arı sütünün içeriğinden ve doğal cilt formüllerinde yer almasının öneminden bahsetti. Arı sütünün besin değeri yüksek ve antioksidan kaynağı olan doğal bir ürün olduğunu gösteren Samancı, içerdiği proteinler, lipidler, vitaminler, mineraller ve belirli amino asitler ile sağlıklı aktiviteyi desteklediğini belirtti.

Arı sütü kırışıklık oluşumunu önler #1

ULTRAVİYOLE IŞINLARDA KORUYUCU VARDIR

Yemek Servisi’nden Aslı Elif Tanuğur Samancı, uyarı royal unfrozen zengin besin bileşimi ile dengeli ciltte nemi koruyarak çizgi ve kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olduğunu söyledi. “Bariyer, benzersiz içeriği 10-HDA ile kolajen üretimini uyararak cildi destekler. Çok yüksek biotin içeriği ile keratin üretimini uyarır ve cilt korumasını güçlendirir. Arı Sütü Yağı, lipid bileşimi ile cildin dengesini sağlar. Bu özelliği ile kuru ve kızarık ciltler için etkili bir bakım desteğidir. İçeriğindeki B, C ve E vitaminleri ciltteki lekeler için etkili bir doğal üründür. dedi.

Samancı, arı sütü içeren kremlerin olumlu etkileri üzerine bilimsel çalışmalarına devam etti. “Güneşten gelen zararlı ultraviyole ışınları insan cildine zarar vererek hücrelere zarar veriyor. Bilimsel araştırmalar arı sütünün DNA’yı ve dokuları oksidatif hasara karşı koruduğunu gösteriyor. 2019 yılında Endonezya’da Sriwijaya Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmada ultraviyole ışınlarına karşı koruma, Arı sütü tarafından değerlendiriliyor. cilt yüzeyine krem ​​arı sütü uygulanması a.Çalışmaya katılan ultraviyole ışınlarından cilt bariyeri zarar görmüş 30 sıçan iki gruba ayrıldı Birinci gruptaki sıçanlara arı sütü yüzde 2.5, yüzde 5 oranında uygulandı. ikinci grup kontrol grubu ve rölyef krem ​​jöle Soğutulmuş kraliyet kremi içeren kremin ultraviyole ışınlarından zarar görmüş cilt kontrol grubuna göre cilt bariyerinde yüzde 10 daha hızlı toparlandığı gözlemlendi. açıklamasına dahil edilmiştir.

Samancı, arı sütünün hem beslenme hem de cilt için kullanılan doğal bir ürün olduğunu ifade etti. “Bu güçlü etkileri göz önünde bulundurarak, arı sütü gibi doğal formüller kullanmanız çok önemli. Günümüzde sıklıkla maruz kaldığımız kimyasallar cildimize ve organlarımıza büyük zararlar vermektedir. Bu durumu önlemek için cilt bakım ürünlerinde doğal içeriklerin seçilmesi gerekir. Arı Sütü bu formüllerde kullanılabilecek etkili ve doğal bir ilaçtır. Doğal bitkisel yağlar ile arı sütü, arı ve diğer doğal malzemelerle cildinizi koruyabilirsiniz. Bu kapsamda ürünlerin sabit senetlerden temin edilmesi ve bu senetlerin gerekli sertifikalara ve analiz sonuçlarına sahip olması önemlidir.” dedi.

Arı Sütü kırışıklık oluşumunu önler #2

“CİLDİN NEMLİ VE YAĞ TUTUCULARINI KORUR”

Dermatoloji Uzmanı Doç. Dr. Zekayi Kutlubay’ın soğuk cilt sağlığındaki rolü ve yaşlanmayı geciktirici etkisi şu sözlerle anlatıldı: “Bilimsel araştırmalar, arı sütü içeriğindeki benzersiz bir unsur olan X-HDA’nın köpek karşıtı bir etkiye sahip olduğunu bildiriyor. Bu kombinasyon ile arı sütü cilt sağlığını destekleyen doğal bir üründür. Arı sütünün insan keratin hücreleri üzerindeki etkisi, 2020 yılında Kore Dermatolojik Bilimler Enstitüsü’nde yapılan bilimsel çalışmalarla in vitro olarak incelenmiştir. Bu çalışmada, soğutulmuş Kest ve 10-HDA’nın ultraviyole ışınlarından zarar görmüş kerat hücrelerinin çoğalması ve yenilenmesi üzerindeki etkisi araştırıldı. 100 g/mL arı sütü ve 100 M 10-HDA keratin destek hücrelerinin sağlandığı çalışmadan ultraviyole ışınları ile cilt hasarının önlendiği görüldü. Araştırmacılar, arı sütünün cilt sağlığını destekleyen güçlü bir doğal ilaç olduğunu bildirmiştir. Arı Sütü, cildi desteklemek için doğal formüllerde kullanılabilen doğal bir üründür ve yaşlanma karşıtı etkileri bilimsel yayınlarla kanıtlanmıştır. Nemini ve yağlı cildini dengelemek ve korumak kolaydır. Sektör, cilt lekelerine, kırışıklıklara olumlu etkisi olan ve cilt bariyerine zarar veren doğal arı ilaçlarına mutlaka onaylı formüllerde yer vermelidir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK