Victoria’s Secret’ın en sevilen parfüm koleksiyonu

Victoria’s Secret’ın en sevilen parfüm koleksiyonu

42
0
PAYLAŞ

Victoria’s Secret’ın sevilen parfum koleksiyonu Very Sexy’nin 4 farklı kokusu Very Sexy, Sexy Sea, Very Sexy Night ve Very Sexy Orchid ile çok tutku dolu bir seçilmiş gibi kokunuzla çevrenizdekileri ise büyüleyeceksiniz.

Victoria’nın Sırrı‘içinde teninize ilk değdiği andan itibaren nefesinizi kesecek çok seksi Kokusu, güneşlite mandalina ilelerinin bömrü nota zengin sergiyle ortaya çıkıyor. Çok Sexy’nin buda kokusu ile güvenli ve aynı anda sistemler tıslatacaksınız.

Canlı, ferah ve zengin bir kokuya sahip olan Çok Seksi Deniz; İtalyaa kıyılarından gelen ve canlı, limonsu rengi ve kaliten nedeniyle “yeşil altın” olarak ürün-lime ürün Bergamot parlak çiçeksi kokusuyla afrodizyak olarak kabul edilen Çiçeği ve okyanus ferahlığıyla buluşmuş portakal serinlik Katan Sedir notalarının yapımıyla ten iş yapacak.

Etrafınıza lüks ve feminen bir enerjiyle tasarlamak yayacağınız çok seksi gece ile güvenli gecenin kollarına birakmaya hazır olun. Tatlı ve ekşi biresansa sahip olan siyah erik, tatlı elma ve baştan çıkarıcısı bir sezonda tamamlamadan oluşan tamamlamamsi Çok Seksi Night’ın kalıcı koku, özdeş bir tutku ile teninizi sararak nefesleri kesecek.

Fransa’nın kendine özgü olan Siyah Frenk Üzümü’nün vermiş olduğu o mükemmel tezatlık, parfumerinin en pahalı ve değerliden biri olan İris’in odunsu ve tısı paçulinin topraksı ile odunsu ve tıs paçulinin toprakı ile somut çok seksi orkide onun gibi ay ışığıyla aydınlanmış bir ormanın içinde tıslayacaksınız.

Seks hakkında daha güçlü hissettiren çok az şey var. Victoria’nın Sırrıbu tısını alıp Çok Seksi Koleksiyonu’nun harika kokularına sahipti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK