Sonbahar Makyajında Gözler Ön Planda

Sonbahar Makyajında Gözler Ön Planda

145
0
PAYLAŞ

Sonbaharın makyaj trendleri açıklandı ve avon Sizi makyajınızda bu güzel sezonun renklerini kullanmaya davet ediyor! Avon’un Eylül ayı teması “Sonbahar makyajı“Özellikle gözlere dikkat çekiyor. Etkileyici görünümlere giden yol, sezona yön veren iki Avon ürününde saklı. Sınırsız Maskara ve Mika Stick Kaldırma Göz Kalemi ile işte bu kadar Sonbahar makyajı ile gözler ön planda.

AVON Sınırsız Maskara

AVON Sınırsız Maskara

Kirpiklerde lifting etkisi yaratır.Avon Sınırsız Maskara24 saat boyunca etkili bakışlarla kalıcı etkisini görebileceğiniz bu maskara ile kirpikler artık 4 kat daha yüksek ve 3 kat daha hacimli görünüyor. En Siyah Siyah ve Kahverengi Siyah renk seçeneği olan Sınırsız Maskara ile etkili görünümlere hazır olun.

AVON Glimmerstick Lift Göz Kalemi

AVON Glimmerstick Lift Göz Kalemi

Bir diğer sonbahar makyaj ürünü de “derinletici ürün”.Glimmerstick Kaldırma Göz Kalemi“! Hem eyeliner hem de eyeliner olarak kullanılabilen ürün ile artık herkesin eyeliner çekmesi gerçekten çok kolay. Keskinleştirme gerektirmeyen kaldırıcı tasarımı sayesinde ihtiyacınız olan eyeliner, yumuşak ve kremsi formülü ile kolay sürülür. Göz alıcı renkleri ve 12 saatlik raf ömrü ile Glimmerstick Lifting Göz Kalemi bu sonbaharda gözlerinizi her zaman ön planda tutacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK