SİNOZ ürünleri Kadınlar Günü’ne özel yüzde 50 indirimli

SİNOZ ürünleri Kadınlar Günü’ne özel yüzde 50 indirimli

33
0
PAYLAŞ

SİNOZ, 1-15 Mart indirimli Kadınlar Günü’ne tüm ürünlerde yüzde 50 gerçekleştiriyor.

Yüz, vücut, saç ve ev yaşamda profesyonel bir el aletine sahip olursunuz SİNOZ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü‘nu efsane bir kampanya ile. onların favorilerinden; onarıcı ve etkili 16 farklı bitkisel yağ karışımından oluşan Sinoz No:16 Mucize Yağyardım kampanyasıda altın mucizesi Sinoz 24K Altın Güzellik SerumuSinoz’un imza kokusuyla Sinoz Gold Aura Vücut Scrubs ve leke denilince akla ilk gelen kurtarıcı Sinoz Leke Kremi cilt bakımı rutininde indirimde 50 indirim hayatta ile ilgili oluyor.

Profesyonel seri ile mucizevi ısıtıcının adresi SİNOZ

Her profesyonel bakım rutininde sunumda etkili ve davetkar renklileri ile evde cilt bakımı rutininde yer veriyor SİNOZ ürünleri Kadınlar Günü’ne özel 1-15 Mart arası yüzde 50 indirimli. Yaz ısıtıcına hazırlanmak için kullanılacak malzemelerden olacaklardır.

Sinoz No:16 Mucize YağSinoz 24K Altın Güzellik SerumuSinoz Gold Aura Vücut ScrubsSinoz Leke Kremi

Sinoz No:16 Mucize Yağ

Sinoz No:16 Mucize Yağ, 16 Değerli Mucizevi Bitkisel Yağdan Zenginleştirme Oluşan Nemlendirici, Bessleyici, Gücü ile Hassas Ve Çok Kuru Cilt, Vücut, El, Tırnak Ve Cansız Saçlarda Profesyonel Bakım. Kompakt ısıtıcının hızlı tatlı tarifi ile sunduğu No:16 Miracle Oil, aile boyu sunulur.

Sinoz No:16 Mucize Yağ Fiyatı: 169.90 çay kaşığı

Sinoz 24K Altın Güzellik Serumu

24K Altın Yüz Bakım Serumu, burada yer alan kolajen, satın almak için daha fazla ve sıkı ve kitaplı kitap hakkında bilgi içerir. İhtişamını tamamlamak için gereken bir alandan yapılacak.

Sinoz 24K Altın Yüz Bakım Serumu Fiyatı: 139.90 TL

Sinoz Gold Aura Vücut Scrubs

Sinoz‘un imza parfümü ile spa el-ayak bakımı rutinine ekleyen Sinoz Gold Aura Vücut Scrubs, hem nemlendirme hem de özelliği ile öne çıkıyor. Çay Ağacı Yağı, Hindistan Cevizi Yağı ve Salatalık Çekirdeği Yağının Deniz Tuzu ile hazırlanmasından oluşan Sinoz Gold Aura Vücut Peelingi, E Vitamini ile de zengin içerik sunuyor.

Sinoz Gold Aura Vücut Peelingi Fiyatı: 114.70 çay kaşığı

Sinoz Leke Kremi

Sinoz Leke Kremi, sabah ve akşam olarak meydana gelen hem neden olduğu gibi hem de eskiye bağlın olma önlemeye yardımcı oluyor. Cilde olan Lezke Kremi, yüzde 3 C vitamini ile beslerken nemlendiriyor.

Sinoz Leke Kremi Fiyatı: 149.90TL

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK