Sinoz Metaverse mağazasını açıyor

Sinoz Metaverse mağazasını açıyor

45
0
PAYLAŞ

Dijitalleşmeyi veyi odakna alan, e-ticarette bir Türk markası olarak Globalleşme yolunda teknoloji atanan Sinozyeni yatırım alanı meta veri deposu‘de alışveriş yapılabilecek alışverişe.

Yasin Çörekçi

Yasin Çörekçi

Sinoz‘un Metaverse çalışmaları hakkında bilgi veren markanın CEO’su Yasin Çörekçi, Sinoz Metaverse magazası ile ilgili evlerin günlüklerine, 360 derecelik eğitim deneyimlerini yaşayacaklarını belirtti. Yasin ÇörekçiSinoz Kozmetik olarak meta veri deposu‘de ilk mağazamızı açmak için adımlarımızı attık. Teknolojiyi her zaman pazarlamanın odakna almış bir marka olarak bu gelişmeyi çok heyecan verici kullanıma yönelik. Hedef kitlemizin kesişim verisini geliştirmeye yönelik bir meta evrene adaptasyon yaratmaya çalışıyoruz. Tabi bu arada meta altyapıları şirket teknolojilerimize ve tüm süreçlerimizden entegre sistem için dersimize iyi gidiyoruz. 2 farklı bir şeyi konuşabilmek için olacak bir şeyi çok önemli” dedi.

Bu araçla öncelikle iletişim için meta adımayarak oradaki teçhizate yapmaya ve metaları yaşatmaya yöneliklerini belirten Yasin Çörekçi, “Ürün çeşitliliğimizden, satın alma deneyimlerinden satın alma deneyimlerimize kadar olan tüm markalarımızdan ve deneyimleyebileceğimiz tüm kişilerden hoşlanırız ve tekrar tercih edilebilirliğimizi artıracak heyecan verici deneyimler dediyap. Dijitalleşmenin ona yönelik olanınını belirten Yasin Çörekçialışveriş yapmak için farklı bir boyuta sahip olmak için bu yeni araçla iyi bir şeyler yapmakta olduğunu belirtmiştik.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK