Shiseido Özel Güneş Koruma ve Bakım Serisi

Shiseido Özel Güneş Koruma ve Bakım Serisi

148
0
PAYLAŞ

Shiseido Sun Care serisi ile şehrin koşuşturmacasında, kumsalda veya spor yaparken sizi güneşten korumak ve kalıcı güzelliğinizi korumak mümkün.

Shiseido Sun Care serisi akıllı teknoloji, konfor, stil ve dengeyi bir araya getiriyor. Güneş Bakım serisi, güneşin altında aktif olmak, cildini güneşin zararlı etkilerinden korumak ve aynı zamanda doğal bir görünüme sahip olmak isteyen herkes için geliştirildi. Pratik ve yüksek performanslı ürünlerden oluşan serinin tamamı güneşe, tere ve sebuma karşı dayanıklı olup ultra hafif bir dokuya sahiptir.

Shiseido’nun yeni spor serisi ile üstün koruma ve sağlıklı güzellik

WetForce teknolojisi ile üretilen Shiseido Sports serisi, spor yaparken makyajın terli cilde akmasını hızla engeller. Cildi güneşin zararlı etkilerinden korur ve aynı zamanda cildin temel nem dengesini sağlar. Güneş aktifken bile cildi serin ve taze tutar. Cilt tonunuza mükemmel uyum sağlayacak açık, orta, orta-koyu ve koyu renk tonlarıyla bu koruyucuları yazın çantanızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Shiseido Sports BB SPF 50 + & Sports BB Compact SPF 50+

Egzersiz yaparken bile cildin kompakt, yapışkan olmayan, uzun süre kalıcı, sağlıklı görünümü Spor BB Kompakt SPF 50+, Yüksek düzeyde güneş koruması sunar ve gün boyu iyi görünmenizi garanti eder. Pratik olarak uygulanabilir Sports BB Compact SPF 50+’nın kullanımı kolaydır. Dört renk seçeneği vardır: açık, orta, orta koyu ve koyu.

Shiseido Sports BB SPF 50+, Işıltılı sıvısı, ultra hafif dokusu ve hızlı kuruması ile cildin sağlıklı ve doğal görünümünü korur. Üç renk seçeneği vardır: açık, orta ve orta koyu.

Sports Invisible Protective Mist SPF 50+

Spor için ilk güneş koruması olan Sports Invisible Protective Mist SPF 50+, spor aktivitesi sırasında bile size taze bir his veren ultra hafif bir dokuya sahip rahat bir sprey olarak üretildi. WetForce teknolojisi ile formüle edilen sprey, terdeki su veya minerallerle temasa olumlu tepki vererek daha fazla koruma sağlar. Cildi UVA/UVB ışınlarından korur ve foto yaşlanma etkilerinin görünümünün azalmasına yardımcı olur.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK